Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, hogyan tehetném jóvá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. A párommal 2 éve vagyunk együtt, ő 26 éves és neten megismerkedtem egy idősebb férfival. Levelezgettünk heteken keresztül és egyre intimebb dolgokról kezdtünk el beszélgetni. Nagyon megfogott a személyisége, stílusa, rámenősségge,és addig győzködött, hogy végül tali lett a belőle és megcsalás is. Utána még ajándékokkal is elhalmozott és szerette volna hogy folytassuk a kapcsolatot, abba már nem szívesen mentem bele, de végül meg tudott győzni. Pár hónapon keresztül találkozgattunk. Egy megnyitott sms elolvasásakor jött rá a párom. Ahogy megtudta eléggé rosszul érintette, de már nem szokta felhozni a dolgot. Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán akar elhagyni se, de nem tudom, mert nem beszél róla, nehéz vele erről komunikálni. Én még néha találkozom a pasival, de már csak ritkán. Nem tudom mi tévő legyek, mert mindkettőjükhöz most már erős érzelmek kötnek úgy érzem. Tudom, hogy hibáztam, de már nem tudok változtatni a történteken.

2016. szept. 16. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Pffff!
2016. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Banánhámozó vagy. :/
2016. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Johnny Bravo ***** válasza:
80%
Ez kb legalja.hu szint.....
2016. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ott kellett volna belevernie a fejedet az asztallapba, ahogy meglatta azt az uzenetet... az ilyen alja emberek mint te, ha igy kezelik azt akit szeretnek, akkor hogyan kezelik azt akit utalnak? Felelmetesen undoritoak vagytok. Hordd el magad tole. Szerencsetlennek emberre van szuksege maga melle nem lyukra, aki megy a dolgara amikor viszketni kezd...
2016. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj, ribinek bármi jó. Minek a kérdés? Ebből is - abból is vegyél. :D Neked mindegy...
2016. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Talán az ELŐTT kellett volna feltenned ezt a kérdést, hogy férekeféltél. Másrészt vele kéne megbeszélned. Mi honnan a f.aszbol tudjuk?
2016. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Remélem,hogy kamu kérdés de ha nem akkor egy ordas nagy qurva vagy!
2016. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Mint a Got-ban Cersei-t végig vezetnélek az úton:D gyönyörű vagy megmondom...
2016. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Most idejöttél dicsekedni, mekkora egy ótvar rbanc vagy? :D Nem menő ám, babám.

Bár sztem kamu a kérdés.

2016. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Esetleg építő jellegű válasz is lenne ítélkezés helyett? És nem vagyok rá büszke, mint ahogy az írtam is.
2016. szept. 16. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!