Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házassági szerződés, külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés, külön kassza - felkészülés a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Sok rémsztorit olvasni, hogy főleg a nők milyen nehéz helyzetbe kerülnek, ha kiderül, hogy megcsalták őket.

Nem tudom, azon agyalok, előrelátás végett nem kéne mindenben közösködni.

Ha az ember lányának van külön bankszmámlája, ha szerződésben rögzítjük ki mié, akkor pénzügyileg legalább nem ér annyira készületlenül ha beüt a krach.

Persze erre sokan mondják, hogy ők tűzbe tennék a párjukért a kezüket, és hogy őket biztos nem csalják meg.


De aztán mégis megtörténnek ezek a dolgok.


Én már elmúltam 16, nem hiszek a rózsaszín tündérmesékben.


Lehet szerelmes az ember, de úgymond ésszel.


Ma már senkiért nem tenném tűzbe a kezem és előrelátóan szeretnék egy B tervet arra az esetre, ha felültetnek.



2018. nov. 13. 13:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam a véleményekre, és mert baráti körből 2-en is válnának, egyik esetben megcsalás, másik esetben az van, hogy a nő nem tud gyereket szülni, és a férje emiatt lezárná vele.

A két nő közül az egyiknek vissza kell költöznie közel 40 évesen a szüleihez, mert nincs saját lakása, nincs megtakarítása, a másik pedig Bp.-en nem is tud egy albérletbe menni, csak szobát bérelni.


Na, hát ezért!

2018. nov. 13. 14:20
 22/30 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyesmit mindig könnyű eltervezni, de ha majd szerelmes leszel, és évekig ott van valaki aki viszont szeret, megbíztok egymásban ismered kívül belül, nem a papír fog első körben eszedbe jutni, ha megkéri a kezed. Csak addig tudod ezt szárazon eldönteni, amíg a társad képe egyelőre anonym. Persze nem látom akadályát, miért ne szülne a föld egy ilyen karakán céltudatos csajt. ;)

Szóval hajrá.

2018. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy felkészülés megcsalásra. Szerintem aki csak akkor érzi a 100%-os, totál biztos szerelmet, ha közös a pénzük, az is érdekes. Mi köze a pénznek a szerelemhez? Olyan eszetlenségeket szoktak mondani. Pl. Az a szerelem, ha kinyomod a másik pattanását, aki nem csinálja, az nem szerelmes. Vagy aki szeret magányosan pisilni, az is tuti el van qrva érzelmileg, mert a párok együtt mennek pisilni. Fejezzük már be. Nekem pl a házasság érzelmi közösség, nem anyagi, így van értelme, ha szerelmes vagyok.
2018. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Nekem pl a házasság érzelmi közösség, nem anyagi, így van értelme, ha szerelmes vagyok."


És ki mondta neked, hogy a párod is örökkön-örökké szerelmes lesz majd beléd?


Sajnálom, ha csak annyit fogtál fel ebből, hogy anyagiak.


De bármilyen piszkosak is az anyagiak, mégis csak az kell, hogy megélj, hogy tudjál magadról gondoskodni, ha kiderül, hogy mégsem a mesebeli herceg a párod és nem atombiztos a kapcsolatod.


Másrészt az özvegység is szóba jöhet, a párod meg is halhat, és akkor mihez kezdesz?


Nem baj, ha van mihez nyúlni, ha felkészülsz arra is.


Ez semmi más, mint öngondoskodás.

2018. nov. 13. 14:49
 25/30 anonim ***** válasza:
91%

Én házassági vagyonjogi szerződés párti vagyok, kötöttünk ilyet, most meg válunk, legalább anyagiakban nem lehet vita.


Én holtomiglan-holtodiglan terveztem, soha nem hagytam volna el a feleségem. Ha nem így gondoltam volna, el se vettem volna, nem vállaltunk volna gyereket. De én hiába gondoltam így, ő máshogy gondolta ... és egy évig titokban félrekefélt. Ezek után igen szarul éreztem volna magam, ha viszi a fele lóvét, amiért én güriztem, hogy majd a közös jövőnket építgessük, és ebből építgetné a szeretőjével az ő jövőjüket. Na ezért kell szerződés.

2018. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jo dolognak tartom!!!

Gondolom a kornyezetetekben mindenki boldog hazas es a huseg peldakepei!!

Minden hazassagban tortenik megcsalas(ritka ha nem)

Aztan vagy kiderul v nem!

Sajnos az ember nagyon sokat valtozik nem hogy evek de evtizedek alatt!

Rengeteg olyan hazassagot lattam ami felrelepes miatt ment tonkre

es rengeteg olyan embert akinek semmije nem maradt valas utan

sot sok olyat akik csak azert hazasok meg mert tudjak h a valassal mennyit veszitenenek.

Minden ember aki ilyet kot remeli h sosem kell hasznat vennie.

Jo ha van,senki nem veszit vele semmit.


De kerdezzetek meg minden hatbaszurt megcsalt embert mi lett vele valas utan?

Es h mennyire kellett volna ez a papir?

Hiszen sokak szerint a hazassag is csak egy papir,ez is csak az

Ala kell irni aztan boldogan elni!!!

Es akkor soha senkinek sem kell hasznalnia

Ilyen egyszeru lenne nem?

Csak sajnos a valosag mást mutat!

Ezert kell a szerzodes

2018. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
Orulok, hogy van meg rajtam kivul, aki igy gondolkodik. 23 eves koromra mind megtapasztaltam, milyen az, ha tavoli csaladtag, szulo, vagy ha a parom hagy cserben. Soha semmi nem biztos, nem bizhatsz senkiben, csak magadban. Senki mas nem akarja a javadat, csak te magad. Oke, lehet szerelmesnek lenni, elvezni a masik tarsasagat, de nem vagyok mar naiv, az esetek nagyon nagyon nagy reszeben nem maradnak egyutt a parok. Nokent a gyerekvallalas is nagy kerdojel nalam, nem akarok kiszolgaltatott lenni, felek kockara tenni a karrieremet, a biztos megelhetesemet, ami a fuggetlensegemet garantalja. Az en apam is terhesen hagyta ott az anyamat, lelepett egyszeruen... miert ne tortenhetne meg ez velem is?
2018. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24-es vagyok, kérdező, a te pártodat fogtam, egyszerűbben nem tudom megfogalmazni.
2018. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Röhej. Más véleménye érdekel, s ha nem azonos a tiéddel, akkor azt kívánod, menjen tönkre a házassága. Röhej.

Nem értek egyet a meglátásoddal. Kívánom, hogy halálodik boldog házasságban élj!

U.i. Annak van B terve, aki nem hisz az A tervben.

2018. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kar ezen vitazni!!

Sok mindenki meg fogja tapasztalni miert van ertelme egy ilyen szerzödesnek.

Ha tetszik ha nem az itt valaszolok között lesz olyan akinek nem jön be a szamitasa.

Es ket szék köze fog esni!

Sajnos ez az elet!

Ha meg valaki szeremes es sirig tarto szerelmet var

nem ertem meg miert lenne nehez egy nyamvadt papairt alairni.

Ha sokak szerint ugyse lesz ra sose szüksege,akkor sztem elfér a szekrènyben.ha annyira biztosak magukban es parjukban.

2018. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!