Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért vagytok szeretők? Miért nem arra törekedtek, hogy valaknek ti legyetek a mindene, és nem csak másodhegedűs?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem is beszélve arról, hogy a szerető legtöbb esetben ezerszer több jót kap, mint a hivatalos pár. Nem biztos, hogy ő a másodhegedűs.
2018. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer voltam az csupán, bár akkor a férfi is ebben a szerepben "tündökölt". Egyszeri és soha meg nem ismételt alkalom volt. Egyszerűen vitt magával a kémia és megtörtént. Próbáltunk ellenállni, kerülni a másikat, de az "állati ösztönök" nem engedtek. Csúnya kifejezés ez, de ez az igazság. Hónapokig szenvedtünk csendben, próbáltunk az észre, a szívre hallgatni és nem a vágyakra, ösztönökre, majd végül úgy döntöttünk, hogy a legegyszerűbb módja az elengedésnek, ha engedünk a kísértésnek egy éjszaka erejéig. Ahogy korábban is, úgy másnap reggel is tisztáztuk, hogy ténylegesen ennyi volt, amit soha senki nem fog megtudni kettőnkön kívül és hazamentünk szépen. A vágyak lecsillapodtak, elmúlt az ellenállhatatlan kísértés és mindketten visszataláltunk a házastársainkhoz, akiket szeretünk.

Évekkel ezelőtt történt, azelőtt és azóta sem éreztem ilyet soha senki iránt és nem bánom, hogy így történt.

Ez az én keresztem, amit hurcolnom kell magammal az életem során.

2018. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

es ti pasik miert vagytok szeretõk.


Ferjnel vagyok, mégis sokan akarnak lenni a szeretõim,es mind jó pasik.

Siman lennének a szeretõim. Igaz én is jól nézek ki, minden nap edzek stb. :)

2018. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

9-es hidd el, elég jól kiismertem. Többet vagyunk együtt, mint más egy rendes kapcsolatban.

Szeretőm, szerelmem, legjobb barátom egy személyben...

8-as voltam

2018. nov. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát persze! Mert minden házasság és párkapcsolat csodás! Aztán ha valami nem jó, el kell válni... Hogyne. Gerincesség...ja persze. Mert hát ugye a következő kapcsolat is egy csodás valami lesz, mert az ember elválik és jön az újabb csoda. A legjobb megoldás a szerető, bár ezt hiába mondom rózsaszín köd lelkivilágú emberkéknek, akiknek az élete kizárólag csak boldogság. Elválni! Azt! Bele a nyomorba pusztán azért, mert a kedves párunk b*szik tenni valamit az intimitásért, vagy esetleg már 10 éve elfelejt mondani 1-2 kedves szót. Egyből válni. Kívánom azt, hogy aki adja az erkölcscsőszt, legyen benne ilyen helyzetben folyamatosan mondjuk 20 évig. Akármennyiszer szakít, legyen megint egy fos kapcsolata.
2018. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

15os durvan fogalmaztal de van benne igazsag.

Hasonlo tapasztalat a noi oldalrol.

A ferjem sz@rt bele vmit is.tenni az intimitasert, en "gerinces" modon ez okbol valni akartam es persze en vagyok a rossz.. szoval megertem a 15ost.

Ha valna valszeg o lenne a szemet masok szrmeben amugyis.

2018. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
16-os. Engem egyáltalán nem érdekel sem a százalékom, sem az hogy kinek mi vagyok a szemében. Én megtettem mindent a házasságomba, sőt. Még véletlenül sem az a gerinctelen, aki férjhez megy, megnősül, és a másikat hagyja szenvedni. Nem! Ha a szenvedő fél félrelép bánatában, bosszúból, vagy csak mert már nem bírja, akkor ő a totális patkány. A háttereit meg nem ismerjük egymásnak, így könnyű véleményt formálni.
2018. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
Szabadságot akarnak mert az izgi,félnek a kötődéstől.Ehhez hozzátartozik,hogy nem kíváncsiak egy féltékeny férjre.Mert ha egy férfinak egy nő a mindene,az a férfi jó eséllyel féltékeny lesz.
2018. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
És van az a kategória is aki a sajät boldogsàgàt úgy próbälja megtalàlni, hogy màs 'tökéletes' életébe belemàszik mert nincs önálló élete mindig a màsé kell, csak ő nem kell senkinek . Na ők azok a nők kik ígérnek csillagot az ègről csak a tökéletes férfi még egyszer bemàsszon a bugyijàba. Majd jön a kopp és a dràga mindent elköp a feleségnek.
2019. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!