Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tenyleg ekkora bün hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ekkora bün hogy vannak igenyeim amit otthon nem kapok meg es ezt egy 10 evvel fiatalabb amolyan alfa him karjaiban talaltam meg?

Figyelt kérdés
50 eves no vagyok de az a tipus aki 10-et letagadhat. Ferjnel vagyok, vele 15 eve. Sohasem volt fergeteges az agyban. De szerettem, segitett felnevelni az elozo hazassagaimbol szuletett ket lanyom. Tulajdonkeppen jo ember. A masik problema hogy nemetorszagban dolgozik es csak havonta 1-2 napot tolt itthon. Sokszor gondolkoztam rajta hogy elhagyom de mivel mindig is haztartasbelikent eltem mellette ezt nem tudom megtenni. Az utcara megsem mehetek. Ket eve elkezdtem isnerkedni pasikkal. Par gyenge kiserlet utan jott ez a fiu. Nos.. igy nem fordulhat elo hogy felboritsa a hazassagomat. Igazábol semmi mas nincs koztunk csak megadjuk egymasnak amit otthon egyikunk se kap meg. Mostanaban kezdett el arrol beszelni hogy kellemetlenul erzi magat es alig tud a felesege szemebe nezni. Es hogy az Ő szavaival elve mocskos ez a viszony. Tenyleg ekkora bun, ha mindketten csak egy kis oromot keresunk? Mivel sosem derul ki kinek artunk vele? Hiaba mondom neki hogy mindegy hogy egyszer vagy szazszor tortent meg. Mar ne agyaljon rajta. Raadasul mar velem sem olyan aktiv. Mindig megy a miatyank mostaban. Magyarul lelkizik.
2018. nov. 17. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Elakartam menni dolgozni de azt mondta hogy maradjak itthon nebeljem a lanyokat. Neki a csaladi harmonia tobbet ert mindhogy valami apropenzt haza hozzak. Gepiro vegzettseggel 40-50 evesen hova tudtam volna elmenni dolgozni? Jol eltert nindenki a kerdestol ami az volt hogy kellene lelkiismetet furdalasom legyen es ha nincs az baj -e. Kilonben is az Ő dontese volt hogy belep ebbe a csaladba es eltartja. A ferfi mamutot lo a no bogyot szedeget. Az o szavai. 10 evig hiseges voltam hozza. Itthon voltam a ket gyerekkel. Nekem sohasem szabad elni egy kicsit?
2018. nov. 17. 20:16
 22/63 anonim ***** válasza:
83%
A szememben igen, ekkora bűn. Kb. az egész életed az. Összejöttél egy pasival, akit soha nem is szerettél igazán, csak azért kellett, hogy kitartson téged meg a két gyereked, mert dolgozni büdös, aztán amikor viszket a punid, arra nem vagy képes, hogy felnőttként szépen elválj, mert a lóvé az kell, azt' félredugsz. Tudom, vannak, akiknek kb. minden mehet, de nekem ez eléggé elítélendő.
2018. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg az ő kérésére... hát akkor meg elég hülye voltál. Ha ezt bevállaltad, legyél gerinces, szívem.
2018. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
32%

Na ezért nem maradtam sose otthon pasas kedvéért h utána zsaroljon a pénzével h ő tart el.. Lépj le,ez egy fos..

40N

2018. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Azert annyit hozza tennek utoljara...

O is ugy kerult a kepbe 15 eve hogy az akkori ferjem alkalmazottja volt. Egy evig viszony volt koztunk mikor kiderult es a volt ferjem az utcara tett ket gyerekkel. Eleg nehezen jottunk rendbe. Es tudta hogy a harmadik ferjemet is csalom vele mert az meg munkamanias volt. Erre ez is az lett. Mire szamithatott? Na mindegy nem magyarazkodok

2018. nov. 17. 20:30
 26/63 A kérdező kommentje:

/22

Ez nem igaz szerettem ezert mentem hozza

2018. nov. 17. 20:32
 27/63 anonim ***** válasza:
88%

Rövid válasz a kérdésedre: igen, bűn. Igen, kellene legyen bűntudatod, de nincs.

Most, hogy válaszoltam neked, jobb lett?


Engem is teljesen elhanyagolt a férjem. Elváltam tőle, egyedül maradtam kisgyerekkel, de nem tudtam volna soha megcsalni. A válás után is jó sok időbe telt mire összeszedtem magam és ismerkedni próbáltam. 12 év együtt, ebből 8 év elhidegülés és mégis nehezen ment, mert szerettem. Nem vagyok szent, de nem csalok meg senkit, amúgy ő sem csalt meg engem, hiába a 21. században élünk.

2018. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Azt hittem valaki legalabb megert. De latom hogy ennyire egyertelmu mindenkinek. Kicsit atertekelem ezt az egeszet. Abban igazatok van hogy kiralykisasszonykent eltem aki mindent megtehet. De vegtere is megkaltam a valaszt es at fogom gondolni ezt az egeszet. Uj eletet kellene kezdjek de nincs tiszta lap. Koszonom a hozzaszolasokat sokban segitettetek.
2018. nov. 17. 20:57
 29/63 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Cseréld le rám a szeretőd, én nem fogok lelkizni, asszony 4éve hanyagol. 41f Bp.
2018. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

29

Jo vicc cseverbol vederbe

2018. nov. 17. 21:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!