Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tenyleg ekkora bün hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ekkora bün hogy vannak igenyeim amit otthon nem kapok meg es ezt egy 10 evvel fiatalabb amolyan alfa him karjaiban talaltam meg?

Figyelt kérdés
50 eves no vagyok de az a tipus aki 10-et letagadhat. Ferjnel vagyok, vele 15 eve. Sohasem volt fergeteges az agyban. De szerettem, segitett felnevelni az elozo hazassagaimbol szuletett ket lanyom. Tulajdonkeppen jo ember. A masik problema hogy nemetorszagban dolgozik es csak havonta 1-2 napot tolt itthon. Sokszor gondolkoztam rajta hogy elhagyom de mivel mindig is haztartasbelikent eltem mellette ezt nem tudom megtenni. Az utcara megsem mehetek. Ket eve elkezdtem isnerkedni pasikkal. Par gyenge kiserlet utan jott ez a fiu. Nos.. igy nem fordulhat elo hogy felboritsa a hazassagomat. Igazábol semmi mas nincs koztunk csak megadjuk egymasnak amit otthon egyikunk se kap meg. Mostanaban kezdett el arrol beszelni hogy kellemetlenul erzi magat es alig tud a felesege szemebe nezni. Es hogy az Ő szavaival elve mocskos ez a viszony. Tenyleg ekkora bun, ha mindketten csak egy kis oromot keresunk? Mivel sosem derul ki kinek artunk vele? Hiaba mondom neki hogy mindegy hogy egyszer vagy szazszor tortent meg. Mar ne agyaljon rajta. Raadasul mar velem sem olyan aktiv. Mindig megy a miatyank mostaban. Magyarul lelkizik.
2018. nov. 17. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
75%

Én megértelek kérdező, mert volt nekem is részem ilyen megcsalásos sztoriban. Voltam csaló először, aztán akaratomon kívül megcsalt majd akivel csaltak és így utólag egyik sincs ínyemre. Értem amiért csináltad, de attól, hogy valamire van indítékod, még nem ment fel. Bennem is volt félelem attól, hogy mit hoz a jövő, ha másként döntök, de könnyebbnek tűnt gyávának lenni. A dolog problematikája csupán az, hogy míg a gerinced hajlik a gyávaságtól, addig nem lesz saját életed. Egyik "úrtól" a másikhoz fogsz csapódni, remélvén, hogy majd jól viseli gondod és jó gazdád lesz, de még ha így is lesz, nem élet az hidd el. Tényleg nem könnyű vagy mindig szórakoztató, de mindenki képes megállni a saját lábán és kezébe venni a sorsát. Te is az vagy.

32/f

2018. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Nem konnyu tenyleg. Oszinte leszek. Azt hittem nekem jar. Minden. A ferj jo fizetessel a konnyu elet hozza egy fiatal szereto. De nagyott koppantam. Akkorat estem hogy egy kupiban kotottem ki. Jott egy pasi aki kihuzhatott volna ebbol a slamasztikabol de rajott mindenre es kidobott... kb ennyi az egesz storry. Most meg kezdek munkabol talpra allni. Nem kacsalabon forgo palota csak egy szobat berlek, nem havi hat kilo a koltsegvetes csak 180 de eleg.

Azta mindenit megint oneletrajzi regeny lesz pedig semmi mast nem akartam csak visszaigazolast hogy lehalabb azert ne legyen lelkiismeret firdalasom hogy a fatoku ferjem csaltam eveken keresztul

2018. nov. 18. 12:12
 53/63 anonim ***** válasza:

Ami "jár" az a döntés és a felelősségvállalás lehetősége semmi több, de ez elég. Ha már nem csinálod és elérted, hogy ne is kelljen csinálnod ilyeneket, szerintem onnantól nem is kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen.

32/f

2018. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Pedig van. 50 evesen a 24 eves most diplomazott lanyom ele kellett oda alljak hogy anyad kuwa volt a nyaron. A volt ferjem rohog rajtam. A volt szeretom eppen lesza..ja mit csinaltam csak jarni akar most is hozzam. Es egy normalis ferfi akibe belebotlottam meg egyik percrol a masikra kidobott mikor mindez kiderult. Kicsit volt atfedes amit nem tud megemeszteni... kishijjan a kocsiba kellett aludjak. Na mindegy senkit sem traktalok a dolgaimmal. Igaza volt az egyik hozzaszolonak.. az elet megfizetteti a jussat es en azt hiszem kamatostul vezeklek most.
2018. nov. 18. 14:33
 55/63 anonim ***** válasza:
53%

Na,látjátok lányok? Ezért kell tanulni. Mert ha nem tanultok, akkor ti is ilyen kiszolgáltatottak lesztek és buták, mint ez a nő. Jó munkahelyetek pedig sosem lesz, csak a testetekből vagy takarításból fogtok élni. 50 évesen pedig még csak egy szobát fogtok bérelni, ami sosem lesz a tiétek.


Tanuljatok ebből az esetből. :)

2018. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, veled csak egy probléma van: szimplán nincs eszed. Mert ha lenne, akkor már fiatalon elgondolkodtál volna a dolgok mikéntjéről, a tettekről és azok következményeiről. Ja meg bizonyos normákat betartanál.
2018. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
0%

Nem bun, az elet rovid es mindenki elje az eletet a legjobb tudasa szerint csak nem tudom, hogy miert szuz tiniktol, vagy erkolcs hosei huszonevesektol varsz visszaigazolast.

Van szeretom, zero lelkifurdalas de engem spec pont nem erdekel a tarsadalom velemenye az eletemrol.


Megertem azt is hogy nem akarsz ismet az utcara kerulni, tehat annyi h ugy kell csinalni h ne deruljon ki. Sztem te inkabb csak unatkozol, es ez visz szint az eletedbe amivel szinten nincs baj, de ha nem mozdulsz el valamilyen iranyba akkor mindig elegedetlen leszel.


Nem gondolom h jo otlet elhagyni a ferjed es 50 evesen ujrakezdeni az egeszet es megkockaztatni h ismet prostikent kotsz ki. A helyedben elveznem az anyagi biztonsagot, es azt a szabadsagot amit csak egy olyan pasitol lehet megkapni aki havi ket napot van otthon.

2018. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

/57

Mar bebukott minden. Ez az egesz nyari storry azota se ferj se pali se semmi csak a szeretom az az a volt nyomja a csengot. Otthagytam meg a varost is. Ra nem szamithatok semmiben csak max egy jo sex. Rohan vissza a felesege szoknyaja ala. Akit megismertem az meg kvazi tesz ram a multam miatt meg hogy a szeretomet se dobtam ki mielott megismertem. Szoval a sok pad kozul marhara a foldre sikerult huppanni. De a volt ferjem miatt lelkiismeret furdalasom van mert tenyleg a szerencsetlen felnevelte az az segitett a ket lanyomat, 5 eve kint dolgozik es mindent haza tepert es a vegen egy sporttaskaval ment el. Utana meg a mult nyult utanam es azt amit a legtibbre tartottam es elvette tolem. Mai esszel sohasem csinalnam megegyszer ugyan ezt igy vegig. Ha szamadast veszek 4 ferj 4 gyerek az egyik meghalt szulesnel egy csomo barom aki csak egy olcso lotyot latott bennem.. most meg hiaba alltam a magas falak elott volt erom hogy be tudjak lepni de mar nem kellettem. Tanulsagos ket nap volt miota kiraktam ezt a kerdest.

2018. nov. 18. 20:43
 59/63 anonim ***** válasza:
A volt férjed miatt ne legyen lelkifurdalásod, hogy csaltad. Csak azt kapta vissza az élettől amit ő is tett, amikor férjes asszony létedre kurgatott téged.
2018. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Na, ez igaz ,utolsó...ő is megérte ám a pénzét.

Amúgy nem semmi vagy kérdező.

Én is pont 50 vagyok.Lehet,hogy én nem tudok 10-15 évet letagadni mint te, mert én dolgozom 18 éves koromtől,két felnőtt gyerekem van...na mindegy,nem vagyunk egyformák.

De én biztos nem feküdtem volna le pénzért senkivel, még fiatalon se...ennyi.

De a te életed,úgy látom, büntet eléggé a sors, én nem ítélkezek.

2018. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!