Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ugye más szerint sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye más szerint sem normális, hogy kapcsolatban élő férfi más lányt ölelget/puszilgat/simogat?

Figyelt kérdés

Nem akarok házisárkány lenni, de nagyon kiakadtam rá, amikor megláttam egy fényképet (amin egyébként "véletlenül" vannak rajta, a háttérben). Annyi látszik, hogy - túlságosan is - meghitt pillanatban puszit ad a homlokára, a kezei meg a lány arcán vannak...

Amikor megkérdeztem, hogy ez mi, csak lazán rávágta, hogy egy baráti puszi volt. Én eddig mindig megbíztam benne, mert sosem adott okot kételkedni (de az is igaz, hogy sosem volt még példa olyanra, amit most csinált).

Viszont nincs túl sok nőismerőse, ezt a lányt is nem túl régóta ismeri, de vele elég jó barátok lettek nagyon hamar. De nem az zavar, hogy vannak ellenkező nemű ismerősei/barátai, csak az, hogy mit csinált.

Mindketten a harmincas éveink elején vagyunk egyébként, ez a lány viszont jóval fiatalabb (pontosan nem tudom, mennyi, de ránézésre akár 10 évvel is fiatalabbnak néz ki. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok rá féltékeny, de próbálom elhessegetni a gondolatokat és mindenekelőtt megbízni a páromban. Évek óta együtt vagyunk, viszont most egy olyan átmeneti időszakunk van, hogy félig-meddig távkapcsolatban vagyunk, hétvégente tudunk találkozni, valamikor csak kéthetente, lehet, hogy emiatt eltávolodtunk egymástól (valamennyire sajnos mindenképp, annak ellenére, hogy naponta beszélünk).



2018. dec. 10. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

"De nem az zavar, hogy vannak ellenkező nemű ismerősei/barátai, csak az, hogy mit csinált."

De, zavarjon! Ne kérj elnézést az érzéseid miatt. Nem a legkedvesebb általános iskolai pajtásáról van szó, hanem őt már ivaréretten ismerte meg. A férfi-nő barátság sokkal ritkább, mint azt az emberek hiszik, az esetek jó részében ez csak egy trójai faló.

Azt nem mondom meg mit csinálj, de ezt a mentegető, magyarázkodó hozzáállást felejtsd el. Ilyen kérdésben a dolgok azok, aminek látszanak.

2018. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egyik srác/pasi haverom sem szokta puszilgatni a homlokom... Furán is néznék, ha pl egyik kollégám akár a kocsmai ivás közben egyszercsak ilyet lépne.


Az arcom akkor simogatták, amikor flörtöltek velem.


Annyit hadd jegyezzek meg, hogy évek után ugyan már bírja már ki a kapcsolat, (ha az annyira jó állítólag), ha olyan időszak van egy ideig, hogy 1-2 hetente tudtok csak találkozni. Ez nem ok más ellenkezőneműek ölelgetésére meg puszilgatására, vagy a megcsalásra.


Nem azt mondom, hogy megcsalt, de jogosan nem tetszik a szitu.

2019. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Ismerek olyan fazont, akinek van barátnője, mégis úton-útfélen felvesz nőket a kocsijába, és puszilgatja, simogatja őket. Nálam is próbálkozott. Persze a barátnőjét figyelmeztettük, azóta lapátra tette az ipsét.
2019. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!