Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kedves párocskám most már száz százalék, hogy félre megy. Most volt a 4. alkalom, hogy két hetente pénteki napon eltűnik. Első kettő nem tűnt fel, tök normális indokkal lépett lem nem gyanakodtam, ám a 3. már gyanűs volt, elkezdtem jobban figyelni. Megvan a többi tünet is. Telefon dugdosás, feszült, kedvtelen stb stb. Tegnap bejelentette, hogy holnap (pénteken) dolga van. Nem lepődtem meg rajta. Tudom hová megy helyileg is, viszont nem tudok utána menni, mert a gyermeket nem tudom kire hagyni. Patt helyzet. Beszélgetni próbltam már vele semmi eredménye. A csaj személyében 80%-ig vagyok biztos. Szeretnék tisztán látni, mit tanácsoltok?



2018. dec. 13. 13:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Az ötleteket mások már leírták előttem, én csak az eredményre leszek kíváncsi!

Írd meg légyszi!

2018. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
Én mindent megtennék, hogy 100%-ra tudjam, úgyhogy remélem Te is okosan cselekszel majd!
2018. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. A gyerek 6 éves. Nem viszem magammal, nem érzek annyi erőt magamban, hogy teljesen nyugodtan viseljem ha netán bibizonyosodik a feltevésem.


Első alkalommal 4-5 órára ment el, segített egy barátjának a házfelújításban.

(Azóta kérdeztem azt a barátot, kerüli a témát rendesen de persze nem mondja,hogy nem volt ott, de azt sem hogy igen.)

Második alkalommal 11 fele ment el és este 7 kor jött meg. Horgászni ment, halat nem tudott hozni.

Harmadik eset mikor be kellett mennie még dolgozni (ez már nem volt megszokott.

Most meg a telekre fog menni téliesíteni (ez lehetne igaz is). De kicsit kirívó a rendszeresség, más napokon is tudná intézni ezeket.

2018. dec. 13. 16:58
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

lehet rendelni az aliexpressről nyomkövetőt ami hangot is rögzít 20 dollárért, vagy veszel egy régi androidos telefont, bekapcsolsz rajta valami nyomkövető appot, elrejted a táskájába és kész.

vagy a telefonját átnézed ez nem értem eddig miért nem jutott eszedbe.

de azért ott lehetnek gondok ahol a gyereket 1 órára nem tudod valakire ráhagyni...

2018. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy játszóház lesz. Sajna tényleg nincs kire hagynom (nem mennék bele magyarázkodásba e téren) de valamit kitalálok. Mindenképp tudnom kell, ő nem fog színt vallani csak úgy fél információra vagy gyanusítgatásra. Ismerem, tagadni fog rendre. Telefonja kódos, nem tudom feloldani már.
2018. dec. 13. 17:10
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig hozzá tudtál férni a telefonjához?


30N

2018. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
El fog tudni vinni valaki kocsival a párod tartózkoási helyére?
2018. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi lett! :(
2018. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondod, sejted ki az a nő. Telószámát nem tudod? Hívd fel, és kérd a párod a telefonhoz. Ne kérdezd, hogy ott van-e, csak határozottan kérd a telefonhoz. Ne legyen ideje gondolkodni sem. Váratlanul fogja érni, elszólja magát.

Vagy ha nem te hívod, hívasd fel valakivel.

2018. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal ez nem kérdés. A bizonyítás itt felesleges. Nem is erőlködnék vele.
2018. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!