Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kedves párocskám most már száz százalék, hogy félre megy. Most volt a 4. alkalom, hogy két hetente pénteki napon eltűnik. Első kettő nem tűnt fel, tök normális indokkal lépett lem nem gyanakodtam, ám a 3. már gyanűs volt, elkezdtem jobban figyelni. Megvan a többi tünet is. Telefon dugdosás, feszült, kedvtelen stb stb. Tegnap bejelentette, hogy holnap (pénteken) dolga van. Nem lepődtem meg rajta. Tudom hová megy helyileg is, viszont nem tudok utána menni, mert a gyermeket nem tudom kire hagyni. Patt helyzet. Beszélgetni próbltam már vele semmi eredménye. A csaj személyében 80%-ig vagyok biztos. Szeretnék tisztán látni, mit tanácsoltok?



2018. dec. 13. 13:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdès mit akarsz kezdeni a bizonyítás után? Lesz bizonyítèkod, ok. Balhèztok egyet, aztán ő bocsánatot kèr, esdekel, hogy nem jelentett semmit, ès tèged akár, aztán elnèzed neki? Vagy mindenkèpp elhagyod?

Igazából mindkèt esetben felesleges a bizonyítás, annak csak akkor lenne èrtelme, ha nem lennèl bizonyos. De az vagy, ès valóban a jelek egyèrtelműen arra mutatnak. Akkor mi èrtelme?

Ha el akarod hagyni, tedd, ha még elnèznèd neki, akkor azt így is el tudod, balhè meg egyebek nèlkül. A viszonyát abbahagyni ígyde úgyse fogja, max amíg épülnek a hullámok.

2018. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Jav. Nem èpülnek, hanem elülnek, csak átírta a telefon.
2018. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem ajánlottak fel, hogy elmèsz vele telket tèliesíteni? Segítesz, legalább hamarább vègeztek.
2018. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Kiugrasz a telekre, viszel neki meleg kaját meglepiből. Egyből ki fog derülni, hogy mi az ábra.

Oda igazából a kicsit is ki tudod vinni. Vagy kimész, amíg oviban van.

Jó esetben tényleg csak egy furcsa véletlen. Ha meg nem: kiborulni lehet, balhézni nem érdemes. Azonnal fordulj hátra, és irány haza.

A gyereket a válás alatt se tudod mindentől megkímélni.

2018. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,Nálad a pont. A tejesen logikus és egyszerű hétköznapi ötlet a legmegfelelőbb. :) Túl gondoltam ezt a lebuktatás témát :) Ez lesz igen, délután megyünk mi is meglepni.


Többen felvetettétek, hogy mi értelme. Egyszerűen én olyan típus vagyok, hogy reálisan és korrekt módon szeretem tudni mi zajlik körülöttem. Utálom a simliskedést és a bizonytalanságot. Hogy utána mi lesz az megint csak a körülmények és a párom válaszai, hozzáállása fogja eldönteni. Természetesen ha viszonya van, vagy "szerelmes" lett, had menjen.

2018. dec. 14. 10:37
 26/34 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt :) fiatal vagy csak előre soha hátra férfi annyi van mint a hajad szála fél év önismeret átgondolás és fleis fog tünni az igazi ,de örülnék ha félreértés lenne de ha nem arra gondolj több millió nő volt van lesz ilyen szituba de te legyél kivétel ne törj össze fel a fejjel gyerek ne vegyen észre semmit az a legfontosabb a többi meg alakul magától :) nem csak a ffi meg a kapcsolat van a világon ami szép ....


Az én történetem hogy 2 évig hajkúrásztam 12 év kapcs után az igazit foggal körömmel kabátot lesem véve válaszolgatam az emailekre és csak szarabb lett mindig sérülés lett a vége az eröltetett dolgoknak ,,,2 év után elkezdtem örülni a napsütésnek az illatoknak ízeknek utazásnak szóval elkezdödött az önismeretem és mikor nem számítottam rá ak. jött a jelenlegi férkem megérezte a magabiztosságomat hogy erős nő vagyok akit nem a kapcsolat éltet hanem önállóan is tudom élni az életem és azóta is eggyütt vagyunk 6 éve ...Szóval felfogás kérdése... sok erőt !

2018. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mi újság, sikerült oda menjetek?
2018. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokkold. Főzőcskés vagy mosogatás közben ne nézz rá, csak fa arccal kérdezd meg, hogy ugye legalább védekeztek? Én ugyanezt csináltam. Az addig magabiztos, rendithetetlen nagyágyú úgy omlott össze, mint a kártyavár.
2018. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö, feletébb gyanus h nem irsz😔

Remelem nincs baj...es csak azert nem irsz mert uszol a boldogsagtol

es megnyugvastol h a parod hüseges hozzad

2018. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mi újság ??? Miként alakultak a dolgok ??
2018. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!