Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Szerintetek történhetett valami köztük?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom elment egy kollégájával (lány) inni de egyből elmondta nekem szóval még nincs is arról szó hogy nem tudtam róla sőt még hívott is a párom hogy menjek velük.

De mint minden lányban, nőben meg van az az érzés hogy mi van ha...

Tudom nagyon jól hogy biznom kell benne és igen ez meg is van hisz egyszer sem hazudott sőt ő mond el mondent magától hova fog menni mit fog csinapni, de lány szerintem jobban néz ki mint én és hát a feltékenységből ered ez az egész.

Plusz tudjuk milyenek a férfiak egy pici alkohol egy jó nő tarsaságában és már fel áll a farkuk.



2018. dec. 15. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is jobban kijövök a férfiakkal, de hát kb mind be is kóstolgatott így vagy úgy, szóval mióta párom van visszább vannak véve a fiú haverkodások.. Mert a párom is féltékeny lenne ha kettesben csinálnánk pogikat, és mivel én is tudom, bejövök nekik nőként, jogosnak is érzem, hogy minek így.. Szóval keretek között működik ez csak.


Nem véletlen nem hisznek a férfiak sem a férfi-női barátságban, mert könnyen kialakul vonzalom.


EZ nem azt jelenti, hogy be kell zárni vagy bármi, de ha jobban megnyugszol hogy elmész te is, akkor legközelebb menj el. A kettesben töltött progiknak másik csajjal pl senki sem örülne, de elárulom a férfiak még annyira sem, bennük is jelen van bőven. Persze ha nálatok ez a megszokott, akkor nincs gáz.


Egyébként nem lehet, hogy őt is idegesíti a te ilyen jellegű szokásod, és azért kezdte el most ő is?

2018. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%
Futott egy kötelező kört a pasid,tudta h úgyse mész mert fáradt vagy :)
2018. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!