Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon csak taktika, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak taktika, hogy lefekudjek vele?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok a szeretője. O fel eve van egyutt a barátnőjével. Nincs köztük szex, sosem volt, mert a lany meg szuz. Próbálkoztak vele sokaig, de mindig sírás lett a vege, hogy faj meg hasonlok, igy O feladta 3 honap után a próbálkozást.


A helyzet az, hogy én is az vagyok. Kozoltem vele, hogy nem fogunk szexelni. Csak petting van.

Mellesleg miota velem van, azota a barátnőjével nincs petting sem.


Buntudatom van a baratnoje miatt, ezert folyton felhozom ot neki, minden alkalommal eszébe juttatom, hogy van valaki aki már szereti ot.

De sajnos ahhoz gyengének bizonyulok, hogy nemet mondjak ra. Keresem a mierteket, hiszen szerelmes nem vagyok, ezt tudom.



A lenyeg:

Én sosem beszelek érzelmekről, O viszont egyfolytában. Minden találkozásunkkor van rola szo és engem nagyon feszelyez.

Mert nem hiszek abban, hogy egy szereto lehet valoban “szerethető” oszinten egy ilyen felállásban.

Azt mondja, hogy nagyon kedvel, meg mi lesz ha belemszeret és forditva, akar mindkettő, hogy gondol ram és hogy nekem hiányzott e O. Hogy szeretem-e és hasonlok.

Tudja, higy idegesit, ha érzelmekről beszel és azt is, hogy aztán mindig megbántom.

Akkor miért csinálja?

Miért akar érzelmeket belevinni?

Hazugság lenne, hogy lefekudjek vele? Viszont tudja, hogy idegesit csak vele és eltolom megjobban magamtol.. akkor miért?



2019. jan. 5. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem nőként ezeket a pasikat h szűz k vákkkal pocsékolják az idejüket akik rámásznak egymáséra is de a szex az nem megy akkkor szende szüzek lesznek..

40N

2019. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Annak látszik.

Elvégre ha ennyire szörnyű, miért nem tud csak szakítani?

Nem házas, nincs közös gyerek, közös hitel. Minek fiatalon ennyire szenvedni?

2019. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
jól belegabalyodtatok..te is, ő is, mindenki..
2019. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért az durva, hogy felnőtt kategóriában felmerül, hogy a pacáknak szűz nője van, akit nem is tud kezelni. Aztán összeszed egy másik felnőtt szűz nőt 'szeretőnek', akivel szintén nincs szex.


Biztos nem 14 évesek vagytok?

2019. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne írj üzenetet Éva223, ettől nem leszel kevésbé szánalmas.
2019. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Lányok, szerintem hagyjátok békén ezt a szerencsétlen srácot... Ezt nőként írom.
2019. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
36 te vagy szánalmas te folyamtban nő verésre erőszakra,szexellenségre buzditő nőgyülőlő tahó..
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a durva,hogy egy pasi együtt marad egy szűz csajjal már fél éve,úgy hogy esélye egyre kevesebb,hogy ebből normálisan működő kapcsolat legyen a szex hiányában.Ami egyébként ha ennyi lenne még szépen is hangozhatna,mert kitart a srác,meg ilyenek miatt nem hagyja ott.De aztán befigyel,hogy annyira mégse jófej,mert mellé beùjítja kérdezőt is.Minő csalódás ez neki,mert megint egy szűz,aki még ki is jelenti,hogy nem lesz szex.De sztem a kérdezőben azért sokkal nagyobb esélyt lát arra,hogy szex is összejöhet,ezért minden bevethető eszközt,és szép szót felhasznál ennek érdekében.
2019. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Milyen szeretője vagy, hogy nem is dugtok. Meg a baratnővel sem dug.

Gyenge a történet, talalj ki jobbat, ha már ihletet kaptál a Gizitől.

2019. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Még annyit általánosítás nélkül,hogy ezekben a mai fiatal lányokba egy csöpp jó érzés sem szorult.Nem számít semmi,és senki.Neki tetszik a pasi,akkor kell,barátnője van,semmi gond,mert szerelmes vagyok.Jaj lelkiisneretfurdalásom van,na de azért nem akkora,hogy már az elején egy nagy nemet mondjon,és a sok egyedülállò srác közül válogasson.(N)
2019. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!