Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csináltam egy hatalmas hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy hatalmas hülyeséget, hogy írtam egy lánynak, hogy hónapok óta követ, zaklat a pasija, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem hitt nekem és megfenyegetett, hogy ők jelentenek fel, persze mi alapján...


Egy barátnőm fiókjából írtam, mintha a barátnőm lennék. Tudom, hülyeség az, de nekem soha nem írt volna vissza...


Azt mondta, hogy a "helyemben nem bíznék benne, mindenkinek hazudik". Mikor soha nem is beszéltem a csajjal, pár napja költözött ide, soha nem beszéltünk...


De legalább megtudtam mi a helyzet, hogy ez a görény pluszba még hazudozik is rólam.


2019. jan. 7. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Semmit sem tudsz tenni, szemben állsz két ugyanazon a véleményem lévő emberrel. Ha nincs bizonyíték ellene hogy zaklatott akkor csak annyit tehetsz hogy békén hagyod őket és verd ki a fejedből a srácot. Ha legközelebb ír, hív vagy személyesen zaklat akkor elő a telefon és hangfelvétel. Aztán irány a rendőrség.
2019. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jézuson, semmilyen kapcsolatban nem állok velük.


Más lányokkal is ezt csinálta.

Júliusban letiltottam, nem is beszéltem vele. Személyesen zaklat, követ, figyelget, elautókázik fel-le a házunk előtt, napi szinten, hónapok óta, ha kint vagyok követ...


Megfogadtam, gogyha mégyegyzser erre jár, vagy követ, kihívom rá a rendőröket, de anyám lebeszélt róla, hogy majd megunja.

2019. jan. 7. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudsz mit tenni. Ők ketten vannak, te egyedül.


Kettő:A "pasika" biztosan "Mr.Keményarc" akinek úgyis elnézi a csaj, ha utánad is mászkál, mert hát neki megbocsátjuk, ő menőarc.


Ne tégy semmit, ha zaklat jelentsd fel, de amúgy szard le az egészet.

2019. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy zaklat, 6 hónapja, mert nem fogja fel... Eleinte leszartam, de már teljesen elegem van, hogy futni se mehetek el, mert követ, kocsival elállja az utamat, naponta furikázik, kér kocsikat hozzád plusz még hazudozik os rólam, amit nem tudol kideríteni mit...


Ez már bőven rendőrségi kategória

2019. jan. 7. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esetben bedobtam egy kővel a szélvédőt.

Mikor elkezdett tombolni, mondtam, hogy hívjon rendőrt, állok elébe. Aztán majd elmagyarázza a nőjének, hogy történt, ha elvileg hetek óta nem is látott. De ha megüt, én jelentem fel. Helyzet ugyanez.

És beígértem neki, hogy ha még egyszer a ház előtt dekkol, kromofágot is öntök az imádott kocsijára.

Érdekes, egyből leszállt rólam.

2019. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt kellett volna csinálni :D


De egyébként tökmigazad van, mert én csak tűrtem hónapokig, ő meg hazudozik...


Elmentem futni, követett, más útvonalom mentem haza, erre a ház előtt dekkolt fél óráig, csak én már bent voltam :)

2019. jan. 7. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben először jelentsd az önkormányzat jegyzőjénél és majd ő eligazítást ad mit lehet csinálni. Ő jobban tudja a jogszabályokat. Aztán ha azt mondja hogy jelentsd fel a rendőrségen akkor nem lesz más. De mindenképp kellene egy tanú, pl barátnő vagy bárki aki a távolból figyeli a palit és ha tényleg követ kocsival akkor fel is tudja venni telefonnal. Valahogy húzd be a csapdába, mert így örökös félelemben maradsz.
2019. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan, mi a fenét vársz attól, hogy ciklikusan kiírod ugyanezt? Még mindig itt tipródsz, ahelyett, hogy feljelentetted volna a pasit?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2019. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Csak én nem teljesen értem ezt a zagyvaságot?

Ki nem írt volna soha vissza?

Ki mondta,kiről, kinek, hogy nem bízna benne?

És ebből miért következik , hogy hazudozik is rólad?

Valahogy ez össze van gabalyodva, nem?

2019. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha az én nevemben írok, nekem sosem írt volna vissza...


Ezért a barátnőmmel kiokoskodtuk, hogy az ő fiókjából írjak, mintha ő lennék. Ott volt velem, nem bánta...


Na szóval a csaj azt hitte, hogy a barátnőm vagyok, ezért elkezdett elngem gyalázni. De nem is ismerem, akkor írta, higy "hallott rólam dolgokat, meg a helyedben én nem bíznék benne, biztos kitalálja stb.". Nem tudta, hogy én vagyok. Így kideríthettem, amire gyanakodtam, hogy mindenkinek össze-vissza hazudozik rólam és mindenfélét állít. Ezt eddig is tudtam, de mire belementünk volna, már nem írt vissza...

2019. jan. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!