Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaza lehet édesanyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet édesanyámnak hogyha csak fellángoltam de szeretem akkor ne mondjam el a megcsalást?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 5 éve vagyok a barátommal akivel már együtt lakunk. Tanulmányaim miatt októberben Franciaországba lehetett menni.És ahol laktunk volt egy férfi aki teljesen magába bolonditott és fellángoltam iránta.Sajnos volt köztünk pár alkalommal szex is de ennél többet a férfi számomra.Gondolkodtam rajta hogy elmondom a barátomnak hogy ne éljünk hazugságban de anyu szerint rossz ötlet ha tényleg őt szeretem,mert lelkisérülést okozok neki, megbántom, sosem lesz olyan mint most a kapcsolatunk és lehet hogy szakítana is
2019. jan. 12. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Te szíved szerint mit tennél?

Ha kibírod életed végéig, hogy ne mondd el neki, akkor ne mondd el.

Ez lelkiismereti kérdés csupán.

Illetve fordított helyzetben te tudni szeretnéd?

2019. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van.

A legtobb esetben mint ez is ahogy latom sokan csak azert mondjak el hogy ne őket terhelje a lelkiismeretfurdalas, ne ő cipelje a terhet, olyan miatt ami neki semmit nem jelentett szinte, hanem szépen átpakolják a párjukra hogy őket eméssze őrölje (fel).


A korrekt az lenne ha azert mondanad el mert szakitasz is. De ha nem, akkor a szakitas miatti dontes fajdalmát is egyszeruen ráruhazod csak


Önzőseg volt maga a hiba is, es hogy azert hogy nem vallalsz felelosseget(nem szakitasz)is önzoseg plane a lelkiismeretedet is a masikra terhelni is az.


Azzal lenne neked konnyebb ha ő szenved miatta te meg megbocsatast kapnal. Ez is önzőség.

2019. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Ha házasodtok, szerintem jobb, ha tudja. Szakítani csak egyszerűbb, mint válni.

32/f

2019. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
En szenvednék ettol sokaig, hogy meg...tam vkit, véletlen volt, de bocsi. Akarhogy adjak elo. Valo igaz soha semmi nem lenne többé a regi. Legalabbis bennem.
2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha forditott lenne a szituáció azt hiszem sosem akarnám tudni.
2019. jan. 12. 15:50
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Csak ugye nincs garancia rá, hogy nem kotyogod ki valakinek, aztán visszajut a barátod fülébe. Anyád is tudja, már ketten vagytok. A leg korrektebb tényleg az lenne, ha nem mondanád el és szakítanál, mert tényleg a válás sem lenne poén esetlegesen gyerekkel, ha ez kiderül.

32/f

2019. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van anyádnak.
2019. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Hogy lehet egy ember ennyire ösztönlény? Vicc vagy.
2019. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként már hogyan szerethetnéd, ha közben mással bhasztál? Eleve bukik ez a dolog.
2019. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló igazat írt abban, hogy ezzel csak átrakod a terhet az ő válára. Ezután nem fog benned megbízbi viszont magát a megcsalást nem teszi meg nem történté.
2019. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!