Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaza lehet édesanyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet édesanyámnak hogyha csak fellángoltam de szeretem akkor ne mondjam el a megcsalást?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 5 éve vagyok a barátommal akivel már együtt lakunk. Tanulmányaim miatt októberben Franciaországba lehetett menni.És ahol laktunk volt egy férfi aki teljesen magába bolonditott és fellángoltam iránta.Sajnos volt köztünk pár alkalommal szex is de ennél többet a férfi számomra.Gondolkodtam rajta hogy elmondom a barátomnak hogy ne éljünk hazugságban de anyu szerint rossz ötlet ha tényleg őt szeretem,mert lelkisérülést okozok neki, megbántom, sosem lesz olyan mint most a kapcsolatunk és lehet hogy szakítana is
2019. jan. 12. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Na kérem. Az Erasmus hátrányai. Akárhányszor erről írtam itt mindig törölve lett a kérdésem, itt az élő bizonyíték.
2019. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Anyád tapasztalatból beszél. ;) Ez a kapcsolat sem lesz hosszú életű.
2019. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Csak akkor mond el neki, ha azt akarod, hogy szakítson veled. Egyébként sokan vannak akik akkor jönnek rá, hogy a párjuk az igazi amikor mással is kipróbálták a szexet.Nem volt szép dolog amit csináltál, de azért a ló másik oldalára sem kell átesni. Nem követtél el olyan bűnt amiért kövezés jár. Ne drámázd túl a dolgot.
2019. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

joga van tudni.


és annak fényében dönteni, hogy akar-e ezek után bármit tőled.

így nem csak megcsaltad, de hülyének is nézed, és tudatosan átvered.


anyád szép kis lány nevelt, gratula.


ha tényleg szeretnéd a párod, nem hagyod magad felcsinálni, még egy francia által sem.


te simán gyáva és erkölcstelen vagy, anyád nem különben.

2019. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne mondd el neki.

Azt írtad, te se akarnád tudni.

Ha neked ez így belefér, akkor tartsd titokban.

Nekem nem férne bele, de minden ember más.

2019. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Elég az ha a következőnél mondod el
2019. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
14-es. Nem azt írta a kérdező, hogy terhes.? hanem, hogy megcsalta! Hu,az már egy teljesen más kategória lenne.
2019. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11%
Édesanyádnak maximálisan igaza van. Örülj neki, hogy ilyen klassz asszony.
2019. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg joga van tudnia a barátodnak, hogy a szájat csókolja meg ami más péniszét szopkodta, meg abba a puncija rakja ahol más is járt... főleg hogy nem csak egyszer feküdtél le azzal a másikkal hanem többször is.
2019. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ne mondd el. Szerintem ez az egyik legszаrabb, amit átélhet. Ha nem tudod ezt magadban elintézni, akkor szakíts vele, az sem lesz neki kellemes, de ne mondd el neki, inkább ne rúgjál bele még nagyobbat. Ha el tudod magadban ezt tenni, akkor meg legyen ez egy lecke az életre és becsüld meg őt.


Tehát, hosszútávú szempontokat figyelembe véve, röviden:

1) Nem mondod el + szakítás

2) Nem mondod el + nincs szakítás.


Nem akarlak elítélni, csak a nagy számok törvénye alapján azt tudom mondani, ha megint lesz egy külföldi út, kiküldetés vagy bármilyen más helyzet stb. sajnos az ilyen emberek nagy része (nem mindenki, mondom, valaki tanul belőle) hajlamos lesz ismét elcsábulni.

2019. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!