Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedési időszakunk alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakunk alatt legeküdt egy nővel. Szólnátok érte, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, és hatalmas a szerelem. Kiderült számomra, hogy az első egy hónapban, amikor még csak ismerkedtünk, írogattunk egymásnak, és max párszor találkoztunk ( szex még nem volt köztünk akkor), egy nővel, akivel csak összejártak, még tartott a kapcsolatuk. Lefeküdtek egymással. De amikor mi is ott tartottunk, és komolyabbara fordult, azonnal szakított vele. Azóta mi már együtt élünk... mondjam neki, vagy ne háborgassam ezt a dolgot?

2019. jan. 15. 17:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az elején kiderül, akkor abból biztos nem lesz szerelem....nekem ez gáz.

Exemmel pl társkeresőn ismerkedtünk, csak leveleztünk általanos dolgokról és volt még egy akivel irogattunk. Mondom, semmi nem volt (18 éve). De amikor az egyikkel már tudtam hogy talizni fogok, a másiknak megírtam hogy ott alakul.

A mostani párom is társkeresős....nála 1 nap chat után töröltem magam ahogy ő is, mi komolyan csak egymásra koncentraltunk.

Mással még lefeküdni is nagyon nem kóser.

2019. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!