Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedési időszakunk alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakunk alatt legeküdt egy nővel. Szólnátok érte, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, és hatalmas a szerelem. Kiderült számomra, hogy az első egy hónapban, amikor még csak ismerkedtünk, írogattunk egymásnak, és max párszor találkoztunk ( szex még nem volt köztünk akkor), egy nővel, akivel csak összejártak, még tartott a kapcsolatuk. Lefeküdtek egymással. De amikor mi is ott tartottunk, és komolyabbara fordult, azonnal szakított vele. Azóta mi már együtt élünk... mondjam neki, vagy ne háborgassam ezt a dolgot?

2019. jan. 15. 17:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
jajj, ilyent csajban ismertem. Melegváltás volt ott is . Ismerkedett egy hapsival, de dugott még a “ pasijával” is. Aztán mikor behülyítette az újat, kidobta a régit. Hát nőbe de pasiba se korrekt az eljárás , s a törtenelem általában szokta ismételni magát....
2019. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Szólhatsz neki, de sokra nem mész vele.Ő egy percig sem tud meglenni szex nélkül, így az aktuális ismerkedését sem tiszteli annyira, hogy ne dugjon meg másokat közben.Önkontroll nélküli ember.A várható jövő adott vele.Inkább ezen gondolkozz el a szólás helyett.Én ezt tenném.
2019. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Férjes asszony volt, ő pedig szingli.
2019. jan. 15. 18:58
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felesleges ezzel beárnyékolni azt a kis időt, ami még hátra van a kapcsolatotokból.
2019. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Annak mi értelme ha szólsz?Jön majd a párbeszéd,oh nyuszika az rég volt,ne haragudj.Csak ismerkedtük még,nem is volt a barátnőm volt,házas is volt,komolytalan,és nem jelentett semmit blabla bla,de tudod hogy nem tennék veled ilyet.Te meg oh oke,szeretlek,rendben.

Szakítanál-e emiatt vele?Ha nem,akkor sztem már teljesen mindegy,ha valamiért nem bízol benne,akkor igen.Valahogy rájöttél erre a dologra...

2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás arról a bizonyos szalonnáról.Meg aztán egy szeretlek, meg két szív a chaten nem nagy erőfeszítés, amit érted megtesz. Én a helyedben elgondolkodnék ezen.
2019. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Rockarc ***** válasza:

A ferjes asszony megjegyzesig ugy voltam vele, hogy megiteles kerdese, ha kart nem okozott es most jol vagytok, akkor nem erdemes a multat feszegetni. Innentol viszont nem kerdes.


42F

2019. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

Kanos gyerek a fiúd! Ez azt eredményezheti, hogyha ő lesz a párod, döngetni fog még hatvan évesen is! Ha azt szeretnéd hogy heti 2 perc szex legyen 30-35 éves korodig utána pedig semmi, akkor dobd ki, és menj hozzá valami hitelesnek tűnő pötsch-höz. Ha pedig őt választod, számolj azzal hogy menyasszonyt csinál belőled még 60 évesen is. De azt javaslom hogy mosolyogva kedvesen mondd meg neki. Tudom hogy kefélgetted azt a nőt, amikor már engem főztél, de ha velem is megteszed a farkad levágom. Hatásos, ha ekkor elő tudsz venni egy igazi borotvakést! :)

De azt tegyük hozzá, hogy a férjes asszony ellátásával humanitárius munkát végzett! Ami igenis méltányolandó, és egyszer minden nő rászorulhat ilyenre! :)

2019. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez számomra nem lenne elfogadható.
2019. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megírod Kérdező,hogy hogyanhon jöttél rá?Ráadásul ilyen kis részletet is ,mint hâzas?
2019. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!