Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék kimászni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kimászni ebből a kilátástalan helyzetből?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe esett nő vagyok. 2 éve tart a kapcsolatom egy nős férfivel, teljesen belezúgtam, de már nem bírom tovább. Tudom, hogy nem kellett volna bele sem kezdeni, de azt mondta, hogy éppen vâlik a feleségétől, ami hihető is volt, mert 3 hétig velem volt. Kiderült, hogy a felesége korházban volt és ezt használta ki. El akartam hagyni,de váltig állította, hogy tényleg válni fognak hamarosan. Ez már 2 éve tart. Már se veled, se nélküled kialakult helyzet van, de inkább se veled. Amúgy imádjuk egymást és imádom, ha velem van, de sokat veszekszünk is az utóbbi időben (attól félek sohasem fog elválni és felvállalni engem és más dolgok miatt is, pl. többek között féltékeny és úgy érzem egy ideje tartózkodó lett, ritkábban jön). Többször próbáltunk szakítani, főleg ő egy- egy veszekedés után elviharzott és napokra eltűnt, nem reagált semmire. Legutoljára megfogadtam, hogy többet nem keresem, de nem bírtam tovább és 2 hete ráírtam. Azóta megint nagyon jó minden, de nekem mégis erőss hiányérzetem van. Szeretnék gyerekeket is, de ha rá várok, félek kifutok az időből és már azt sem hiszem hogy vele szeretnék élni. Már azt sem tudom mit akarok, de abban biztos vagyok, hogy ez így nem mehet tovább és nem pazarolhatom el az életem valakire aki még mindig máshova megy haza. (én 29N, ő 43F)

Ha volt valaki ilyen helyzetben és tudna tanácsot adni akár privátban is.


2019. jan. 15. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Te idióta ostoba pi.csa. Már ott kezdősik, hogy nős pasival keversz, miközben a 30-as független férfiak halmokban állnak . Az önbecsülésed nulla, egy igazi ostoba lotyó vagy. És ennek -ide- akarsz gyereket te agyilag nulla?

Komolyan már csak ezért járok ide, hogy röhögjek az olyan ostoba lotyókon mint te meg a többi aki írkálja ki a szeretem de házas amúgy szeret kezdetű kérdéseket.

:DDD

SZÁNALMASAK VAGYTOK!

2019. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Honnét jön ennyi kurvä?
2019. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Úgy kell neked! Így jár, aki házas ember alá fekszik. Édesanyád nem tanított erkölcsre?

A pasi, akinek az ürítőzsákja vagy, nem szeret téged, nem tisztel téged, de még csak fel sem vállal. Két éve hiteget, mert ingyen vagy, csettint és ott vagy neki, mi kell még? Pár év múlva majd egy fiatalabbat fog kur@gatni helyetted, téged meg fog unni.

Szerintem szólj a feleségének, hogy tudja milyen féreggel van, és szerencsétlen nőnek legyen lehetősége találni egy új partnert, aki talán élete végéig megbecsüli, tiszteli és szereti majd.

2019. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
A prosti is külömb mint az ilyenek.
2019. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Normális pasinak nem kellesz, mi? :D

Ennyit érsz.

2019. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
En nem tamogatom az ilyesfele kapcsolatot mielott barki tamadna,a baratnom 10 evig volt szereto,a pasi el valt miatta mikor ugy dontott el hagyja.Ennek 6 eve lett gyerekuk es nagyon jol meg vannak .Szoval ilyen sztori is van.( Azt hozza teszem ,h ok nagyon sokat voltak egyutt,de a pasi vart ,h a gyereke legyen nagyobb a valasnal) Es a feleseg is tudott a dologrol.
2019. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van és pont ezért is írtam ki a kérdést, mert ki szeretnék lépni már. Ez lelkileg megterhelő. Aki volt ilyen helyzetben írjon, hogy sikerült ebből kilépnie úgy, hogy teljesen lezárta a kapcsolatát úgy, hogy többet nem talâlkozott a szerelmével (azelőtt nem okozott ekkora gondot egy szakítâs).
2019. jan. 16. 20:25
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, ne várj csodareceptet, te is tudod, mit kell csinálni: le kell tiltani és kitörölni az életedből, utána pedig szépen felépíteni magad! Te a fájdalomtól félsz, ami vár rád, pedig csak rosszabbá teszed a fájdalmaid azzal, hogy bennemaradsz a kapcsolatban! Kevésbé fáj, ha éles véget vetsz ennek.


Ne várj nagy kilépési tanácsot, merr nincs más!

2019. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!