Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, a férjem 44 éves.

Úgy éreztem mindig is, hogy Ő az életem szerelme. Hatalmas szerelemmel, örömmel, tele szép kilátásokkal kezdtük a kapcsolatunkat. 4 teljesen sikertelen lombikon vagyunk túl. 13 egészségesnek tűnő megtermékenyített petesejtemből egyetlen egy sem indult osztódásnak, nem lett embriónk. Az orvos szerint nagyon nagy eséllyel a férjem hibája miatt, de ő sem tudta megmondani biztosan.

Ez engem annyira elszomorított, hogy teljesen depresszióba estem. Kisírtam a köldökömet is már, és teljesen kikeltem önmagamból. Olyan dolgokat csinálok, mint előtte soha...

Unszolásomra a férjem csináltatott egy spermium fragmentációs vizsgálatot az Istenhegyi géndiagnosztikai központban, de az sem adott választ a miértjeinkre.

Genetikai vizsgálaton is voltunk, és egyikünknél sem találtak semmi problémát.

Ő már ott tart, hogy neki már a gyerek nem is ajándék, így már neki nem is kell, meg amúgy is túlnépesedés van, etc...

Ezzel ő el is intézte. De én már annyira megőrültem, hogy akár félre is lépnék, hátha teherbe esek, vállalnám egyedül is akár....

Tényleg nagyon mélyen vagyok most...

Teljesen megromlott a kapcsolatunk is, folyton gyaláz és cinikus velem. Soha nincs már egy dícsérő szava sem, hiába csinosítom ki magam.

Sokszor olyan önfejű, kierőszakolja a bocsánatkérést a semmiért, de neki még az sem elég ha bocsánatot kérek! Elmondatja velem nagyon sokszor, már sírva, könyörögve kérek bocsánatot, neki sokszor még az sem elég! Már hetek óta nem volt szex, pedig nagyon kívánnám.

Teljesen beteg vagyok, és szégyenkezem. Pszichológushoz nem tudok elmenni.


2019. jan. 6. 01:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elkéne válni mielőtt ugy jársz min én,hogy az erőszak után én könyörörögtem a bocsánatáért.. Aztán kiléptem szerencsére és férfit választottam..

40N

2019. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Ezek a mutogatások, a nő miatt, a férfi miatt.


Úgy látom, hogy te teljesen mániákussá váltál a gyerektémával kapcsolatosan.

Nem teljesen mindegy ki miatt? Van egyébként az úgy, hogy szimplán két ember nem kompatibilis egymással, szétmennek, mindkettő talál magának párt és mindkettőnek lesz gyereke.


Ez a sok vizsgálat, stb., minek? És ha kiderül te miattad nem lehet, vagy ha ő miatta? Akkor mi lesz? Bíróságon halálra ítélteted magadat, vagy őt?

Patetikus.


Persze ha rá vagy pörögve a témára, akkor rá vagy pörögve, ezért nem lehet téged sem hibáztatni, de úgy tűnik, te a kapcsolatotok abszolútumát egy gyerekben élted volna meg, így meg, hogy nem lehet, az egész már mit sem ér?


Nincs jövőtök, szét lett cseszve az egész és ahogy érzem az írásodból, sajnos ebben jócskán benne van a te kezed.

2019. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

2.: hogy írhatsz olyat, hogy ebben jócskán benne van a keze? Kívánom, hogy sose kerülh ilyen helyzetbe, ha már olyan korlátolt vagy, hogy ilyen megjegyzésekkel dobálózol!

Kerdező, az örökbefogadást nem akarjátok megfontolni?

2019. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

Milyen helyzetbe?

Hogy amiatt, mert nincs gyerek, depresszióba zuhanok és felégetek mindent magam körül, a páromat meg ostorral hajtom, hogy igenis derüljön ki, hogy ő a selejt?

És ne gyere nekem azzal a sz...r dumával, hogy csak egy nő akarhat nagyon gyereket...

2019. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Én meddő vagyok,de ha vki gyalázna pitiztetne gunyólna,belém rúgna otthagynám a faxba, gyanitom a pasi nem akart gyereket mert nem szereti a kérdezőt, boritékolom h mást dugiszáál egy ideje,mert voltam ilyen pasival akitől nekem kelett bocsántatot kérni miután szóvá nmertem tenni a félrelépését és ezért szépen leütött, h ez mind miattam történt blabla el is hittem egy ideig a lépcsőn lerúgásomig,aztán kiléptem ebből.

40N

2019. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

5-ös te egy megtört, szétroncsolt lelkű ember vagy.

Jössz ezzel a dumával, hogy így megvertek meg úgy, 40 évesen elég szomorú, hogy idáig sikerült eljutnod.

Itt szó nem volt bántalmazásról, de amit a szemellenződön keresztül érzékelsz az az, hogy volt a nagy semmi, és utána a férj hirtelen cinikus meg köcsög lett.

Na, ebből látszik, hogy a sztorinak a negyedét sem érted.

2019. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Előző nem vagyok szét roncsolt lelkü,mert kiléptem fel álltam,férjnél vagyok és boldog,na a férjem ő férfi,nem nőverő,és mert meddő vagyok nem érzem h selejt lennék amit a hozzád hasonlók akarnak belénk beszélni,itt te vagy szánalomra méltó. :O

És aki megaláz és könyörögnöm kell térden állva a bocsánatáért, na az a szánalmas nem én, vagy a kérdező..

40N

2019. jan. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

De, érti a sztorit! Mit képzelsz te magadról, szerinted 40/N megérdemelte a bántalmazást??? Vagy a Kérdező megérdemli a megalázást???? Normális, szerető férfi idáig nem jut, soha nem aláz-alázna meg egy nőt, bármi történik is. Jó példa rá most a te általad lenézett (lelkisérült, idáig eljutott... szted) 40/N férje is.

Hogy mersz te megalázott, bántalmazott nőket hibásnak titulálni??? Nem is jutok szóhoz, hogy lehetnek ilyen egyszerű, szemellenzős emberek...

2019. jan. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A szokásos.Van egy probléma amit ismerünk az egyik oldalról .40/N tudja látatlanba is hogy itt bizony el kell válni meg sem próbál segíteni a problémában.Egyébként ha meddő vagy selejtes vagy bármilyen rosszul is hangzik.
2019. jan. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Olvasd vissza saját magad!

Ebbe a házasságba ne vállaljatok gyereket. Nem vagyok vallásos, de ilyenkor bennem is felmerül, hogy lehet, hogy oka van annak, hogy ilyen körülmények között nem esel teherbe.

Váljatok el! Minek kínozzátok egymást tovább? Köztetek már nincs szeretet, nincs tisztelet, nincs bizalom. Csak sértettség és tüskék vannak, meg egymás hibáztatása. Erre nem lehet építeni.

Addig váljatok el, amíg nem lép be a gyűlölet is, és nem lesz ronda vége.

32 évesen még pont időben vagy, hogy tálalj olyan párt, akivel tudsz gyereket vállalni. Ha a férjeddel van gond, akkor gyorsan összejöhet. De ha mégis nálad van gond, akkor abba is bele kell nyugodnod.

Az semmi esetre se megoldás, hogy megcsalod, hátha más teherbe tud ejteni.

Viszont ha nem érdekel, hogy egyedülálló anya leszel, akkor válj el, és hajrá!

De legalább adj egy esélyt magadnak, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban vállalsz gyereket, és lesz apja is.

2019. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!