Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtad "elfelejteni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad "elfelejteni", hogy a párod érzelmileg megcsalt? Hogy tudtad megbocsátani neki, hogy megalázott, elárult, titokban máshoz közeledett, még ha "csak" érzelmileg-lelkileg is?

Figyelt kérdés
Hogy tudod elhinni neki, hogy szeret téged, a történtek ellenére, és hogy lehetsz biztos abban, hogy soha többet nem ver át?

2019. jan. 25. 00:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, örülnél neki, ha nem bocsátana meg a párja, és így végül nálad kötne ki a pasas. :D

Vagy rosszul tippelek? :D

2019. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

rosszul tippelsz.

ugyanis én mondtam nemet a fickónak, miután kiderült számomra hónapok után, hogy nem facér.

mivel nem ismered a részleteket, ezért a rosszindulatú feltételezések és a kaján káröröm vezet, de mellényúltál.


előttem ugyanis titkolta, h. nem egyedülálló.

2019. jan. 25. 16:56
 23/24 anonim ***** válasza:

# 21 Elég sivár életed lehet, ha az dobja fel, hogy a kérdezőt blamálod és konsprirálj.


Kérdező, ismerős szitu, baráti körömben is járt így vki., gyanútlanul randizgatott, majd kiderült, hogy 3-an vannak igazából.


Sok erőt.


És hát vannak ilyen hülye nők, akik mindent megbocsátanak, csak hogy ne maradjanak egyedül.


Jól tetted, hogy rögtön kiadtad az útját, és remélem a kedves párját is felvilágosítottad, hogy miket művelt a hapsija.


Kár, hogy egy ilyen húzásnak nincs büntetőjogi következménye, holott hazudtak, átvertek!

2019. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22

Te mentél át támadóba, kérdező, nem is értem, hogy miért.

De továbbra se értem, hogy mit vártál ettől a kérdéstől.

OK, megveregetem a válladat, ügyes kislány voltál, hogy lepattintottad a rohadt str1cit, a párja meg egy hülye qrva, mert megbocsátott neki és visszafogadta.

Most jobban érzed magad? Kicsámcsogtuk magunkat mások nyomorán?

2019. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!