Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtad "elfelejteni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad "elfelejteni", hogy a párod érzelmileg megcsalt? Hogy tudtad megbocsátani neki, hogy megalázott, elárult, titokban máshoz közeledett, még ha "csak" érzelmileg-lelkileg is?

Figyelt kérdés
Hogy tudod elhinni neki, hogy szeret téged, a történtek ellenére, és hogy lehetsz biztos abban, hogy soha többet nem ver át?

2019. jan. 25. 00:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

# 8


Én nem a megcsalt fél vagyok, hanem az a valaki, akibe a párja beleszeretett.


De örülök, hogy szerinted is a nő is a hibás, ha a pasija kifelé kacsingat. :)

2019. jan. 25. 09:18
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Engem csalt meg az exem. Utána soha egy pillanatig nem tudtam felhőtlenül boldog lenni mellette. De nem is igazán tett érte.


A mostani páromnak is volt egy botlása... Érthető, mert hosszú kapcsolatnak vetett véget miattam. És nem tudta olyan gyorsan lezárni, mint gondolta. De végülis nem csinált olyan csúnya dolgot, csak na... :D Ő viszont bármit megtesz értem, így hosszú hónapok alatt eljutottam oda, hogy már nem fáj.

2019. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12, azért figyelj arra, mit és mennyit bocsátasz meg, a szerelem ne vakítson el.


ha nem tudta lezárni, vagy kavart mással melletted, akkor nem biztos, h. kölcsönösek az érzései annyira, mint hinni szeretnéd.

2019. jan. 25. 10:02
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Elég könnyen elfelejtettem, hiszen onnantól kezdve nem is láttam többé a "páromat", így nem olyan sokat foglalkoztam vele, inkább barátokkal voltam, magammal foglalkoztam, jól esett egy kis kitisztulás, egy kis szingli lét.

Miért hittem volna el, hogy szeret és többet nem hazudik? :D Elég értelmetlen.

2019. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha erzelmi.megcsalas van de tettleges nincs, az azt jelenti hogy akarata ellenére megkapja azt a hianyt amit a parjatol nem kapott meg.

A kerdes a kov.:jelezte-e a parjanak hogy mi az ami hianyzott neki, mi az ami fontos? Mert ha nem akkor ö a hibas, ha igen sajnos azt kell mondanom hogy a masik a hibas barmennyire faj es nehez elfogadni az igazsagot. Tehat a parja elmondta mi faj, mi fontos neki de ö semmit sem tett hogy megadja azt. A valasz egyértelmű.

2019. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

az érzelmi megcsalásban is van tettlegesség, bár ez hülye kifejezés (tettlegesség), inkább mondjuk azt, hogy cselekvés.


az érzelmi megcsalás fogalmával igen kevesen vannak tisztában, de nem merül ki abban, hogy beleszeretsz másvalakibe, hanem itt is vannak tettek, ez már önmagában határátlépés.


ha az illető udvarolgat, szerelmi vallomást tesz, szerelmes üzeneteket küldd, megosztja a veled kapcsolatos romantikus, erotikus fantáziáit, az maga a tettlegesség, mert tudva és akarva cselekszik, nem pedig passzív, akivel csak úgy megtörténnek a dolgok.

2019. jan. 25. 11:36
 17/24 A kérdező kommentje:

a kérdésem itt nyilvános, teljesen felesleges privátba írni nekem.

amit akarsz, mondd el itt.


örülök, hogy te jobban meg tudnád bocsátani, ha a párod beleszeretne másvalakibe, mintha csak megdugná.


kívánom, hogy történjen akkor így!


nem vagyunk egyformák.


nálam mind a kettőjért fővesztés járna.

2019. jan. 25. 12:07
 18/24 A kérdező kommentje:
jav. kettőért
2019. jan. 25. 12:07
 19/24 anonim ***** válasza:
A fő kérdésem az, hogy TÉGED miért érdekel, hogy NEKI megbocsátott-e a párja.
2019. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
a válaszom erre, hogy nem tartozom neked magyarázattal.
2019. jan. 25. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!