Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem biztos, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem biztos, hogy megcsal a férjed, de az érzés benned van, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
A viselkedése megváltozott. Számítógépen , telefonon semmit nem találsz. Hogyan tovább? Van egy közös 6 éves kislányunk. Imádják egymást. Mi 8 éve vagyunk együtt. Kémprogram, vagy esetleg utána menni, vagy hagyni az egészet és legyek kedves , türelmes vele? Adjatok tanácsot...
2019. jan. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha egyenesen megkerdezned tole?
2019. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hangulat ingadozásai vannak, elkezdett fogyózni, utána gyúrni szeretne . Csinált magának edzőpadot. Türelmetlenebb velem is meg a gyerekkel is.
2019. jan. 27. 19:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert szerinted megmondja ha megkérdezem?
2019. jan. 27. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én viccből rákérdeztem, hogy van-e valakije, 10 perc alatt kiderült hogy de még mennyire.
2019. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Először is nem turkálnék a telefonjában és a gépén sem. Másodszor ismerem annyira, hogy lássam rajta, ha van valami baj (hiszen ezért a férjem). Harmadszor beszélnék vele.
2019. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én követném.😃De én ilyen detektíves vagyok.
2019. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viccből kérdezted ? És be is vallotta? Vagy faggattad és a reakciójabol derült ki?
2019. jan. 27. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok

Valamin nevetgéltünk és viccesen odakérdeztem, hogy de ugye nincs senkid? Magam is meghökkentem a kérdésemen, mert nem tudtam elképzelni, hogy lenne.

A szemembe nézett és azt mondta nincsen, elbizonytalanodtam és kértem, hogy de mondja meg ha mégis.A harmadik vagy negyedik kérésre mondta el.

Előtte már voltak jelek, szokatlan viselkedés, hétvégi utazások rokonokhoz.

2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés hogy mit tennél, ha ez kiderülne. Aszerint akciózz. Ha eltűröd neki, akkor nincs teendő. Egyébként a leírtak alapján bőven nem biztos, hogy nő van a dologban.
2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!