Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom szerint túl nagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint túl nagy és vastag? .

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24eves 180magas kék szemű barna hajú srác vagyok

Összehozott a sors egy 26eves lánnyal.

Eddig senkinek se volt panasza...de ő az első aki szerint a 20cm hosszú szerszámok nagyon vastag...

Ott gondolkodtam el rajta, hogy valóban lehet vastag neki amikor összehasonlítottuk a csuklojaval és a szerszámok vastagabb mint a csuklója.

Valóban van olyan nő aki nem szereti ha nagyon vastag?



2019. jan. 30. 15:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jó bárkinek is az, hogy fájdalmas számára az aktus? Komolyan kíváncsi vagyok.


Mondjuk erős a gyanúm, hogy csak unatkozó troll vagy.

2019. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
17%

Bármennyire is próbáljátok leoltani,mert a farka hosszával dicsekszik a mondata helyes vokt.A 20 cm hosszùságù farka vastag a barátnőjének.Vagyis elùjságolta,hogy nagy,de a barátnőnek nem ez a baja,hanem hogy vastag.😃


Szerintem próbálkozz gyakrabban,és óvatosabban,amìg hozzászokik,vagy keress másikat.☺ Van akiknek ez gond bárhogyis nevetgéltek rajta.

2019. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 20/5.2. Van ilyen hogy nem kompatibilis.
2019. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Az első ezen az unalmas délutánon, hogy őszintén tudok röhögni valamin :D
2019. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Kiéhezett csajok! Olvassatok a sorok között! 180 cm, kék szem és 20 centi. Ha nő lennék, én sem hagynám ki ezt a páratlan lehetőséget.😂
2019. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem hagynad ki! ;))) ilyen adatokkal sokan leteznek. Mi van meg amit fel tud mutatni? Gogyiban mit rejt? Egy no a pasi eszebe szeret bele, nem a farkaba. ;))
2019. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Igen =) De ha nem akar bele szeretni elég a farok is.

Ezenfelül kitudja....

2019. jan. 30. 16:28
 18/30 anonim ***** válasza:

#16, nem minden nő gondolkodik így. Nekem középiskolában volt egy lány osztálytársam, (18 évesek voltunk érettségi előtt álltunk). Alig járt be suliba, mert állandóan (elmondása szerint) a nagyfarkú 14 évvel idősebb fiújával volt. Azt mondta neki megéri ez, mert nagy van neki és szereti érezni. Persze természetesen a hiányzás mindig nőgyógyászat miatt volt, mert fertőzéseket kapott a sráctól. Aztán már osztályfőnök mondta neki hogy több igazolást a nőgyógyásztól nem fogad el. Mondanom sem kell, hogy ki volt közösítve. Se fiúk se lányok nem szóltak hozzá emiatt.


Sok ilyen mentalitású nő él.

2019. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kicsivel bérmunkát vállalok.
2019. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

Nálam volt rá konkrét eset, hogy azért váltak el az útjaink a pasival, mert számomra nem csak óriási de vastag is volt a farka. De megbeszéltük, hogy ez nem jó se neki, se nekem és azóta mindenki megtalálta a számára megfelelő mélységűt,vastagságút :)

Van ilyen.

2019. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!