Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom szerint túl nagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint túl nagy és vastag? .

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24eves 180magas kék szemű barna hajú srác vagyok

Összehozott a sors egy 26eves lánnyal.

Eddig senkinek se volt panasza...de ő az első aki szerint a 20cm hosszú szerszámok nagyon vastag...

Ott gondolkodtam el rajta, hogy valóban lehet vastag neki amikor összehasonlítottuk a csuklojaval és a szerszámok vastagabb mint a csuklója.

Valóban van olyan nő aki nem szereti ha nagyon vastag?



2019. jan. 30. 15:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nálunk is nagy gond, a páromnak túl vastag, én pedig nagyon szűk vagyok műtét után is.. Egyszerűen fájdalmas hiába próbálok nem arra figyelni.
2019. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Tibi198205 válasza:
67%
Az enyém" kicsi, de legalább vékony"😃 Amugy átlagos, s imádják a lányok.
2019. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
27%
Bármi is az igazság, és örülök hogy kiírtad mert magán a kérdésen és a válaszokon is jót nevetek. :D
2019. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezt a hatalmas fhaszt...
2019. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy barátom,nagyon hosszú és vastag volt neki,engem teljesen lesokkolt mikor megláttam.Nem is tartott sokáig mert anatómiailag egyszerűen nem passzoltunk össze,szűk voltam hozzá.Pedig a vastagság nagyon jó,de azért van egy határ.
2019. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

20cm Ès még vastag is... kb annak nem fàj akiben annyian jàrtak hogy harangozni lehet vagy szült 2-3 gyereket ès nem tudott regeneràlódni. Igen, méretbeli összeférhetetlenség tud fàjdalmat okozni. Nem is kicsit.

Megértem a csajt. Persze ha nem kamukérdés és csak magadat akarod reklàmozni.

2019. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérdését továbbítottuk Vastagné Hüvelyessi Vaginkának, aki a szerszámok méretének nagy szakértője. Kérem hogy a szóbanforgó szerszámokkal, érintésvédelmi jegyzőkönyv kiséretében jelenjen meg a szükséges vizsgálatokon. Időpontot egyeztetni szíveskedjen.

Az eszközöket feltöltve, hadrafogható állapotban hozza magával.

2019. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#26 ez egy hatalmas nagy tévhit amit irsz. A hüvely mindig a penisz formáját veszi fel szóval azért mert valakinek esteleg több partnere van vagy sokat szexel nem lesz tágabb a huvelye sőt inkább erősebb , izmosabb lesz

Egy nő aki nem használja így a huvelyet annak hamarabb el gyengül a hüvely izma nem lesz annyira feszes

2019. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Régen nekem volt egy partnerem akinek nagyon vastag volt. Hossza átlagos. Először féltem az aktustól. Később viszont meglepve tapasztaltam, kellemes volt ahogy kitöltötte a hüvelyem.
2019. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez itt az önreklám helye!
2019. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!