Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 45 eves pasi szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 eves pasi szerintetek hazudik vagy igazat mond? Nem tudom eldonteni.

Figyelt kérdés

Szoval 2 eve vagyunk egyutt, de a munkank miatt nem elunk egyutt. A dolog lenyege h megvaltoztatta a teloszamat amit egybol at is kuldott, aztan vett egy masik kartyat is (mondta h vesz megegyet, nem titkolta) amirol masnap reggel azt irta, hogy ;

Ma szexinek erzed magad?


Nem ismertem a teloszamot ezert megkerdeztem h ez most az o uj szamarol jott? Kozolte h igen, es valojaban azert irta mert szeretett volna egy jatekot beiniditani miszerint en majd megkerdezem h ki az etc.


Mielott azt az sms-t kuldte elotte 1-2 perccel kuldott a masik uj szamarol uzit amiben csak a szokasos “heeey hogy aludtal, hogy vagy ma reggel szoveg van, es egybol utana jott a masik szamra a kerdeses sms.


O valtig allitja h azt nekem kuldte, de ebben en kozel sem vagyok ennyire biztos, szoval ha van valakinek valami tippje azt orommel fogadom.


Koszi


36/N es 45/F


2019. febr. 4. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Így a kérdés alapján nagyon fiatalosak vagytok; te egy húszast, ő meg akár 30 évet is letagadhat!


Nem tudok erre mit mondani. Kapcsolatban vagytok, de nem éltek együtt, úgy tűnik nem ismered annyira, hogy ne bízz benne, mi meg aztán pláne nem ismerjük még annyira se, hogy valami épkézláb kép kialakulhasson róla. Lesz olyan, aki 100%-ra mondja, hogy megcsal, de gyakorlatilag az első lépésnél lebukott, más meg majd azt tanácsolja, hogy "figyeld a jeleket!". Szerintem meg nőjetek fel és mondd el neki, hogy mit gondolsz erről a bohóckodásról, mit érzel és mit akarsz!

2019. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek két telefonszám egy férfinak?

Most mit vársz, tippeljünk? 50% az esély rá, hogy neked küldte. Érdemes ezen rágódni? Így úgysem derül ki.

2019. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az én párom csinált ilyet.2 száma volt,egyikről beszélt velem általában, de a cégesét is tudtam.Épp üzenetváltásban voltunk,hogy én már otthon vagyok,ő tovább marad bent ...stb erre a másik számáról kapom az üzenetet:,,Szia drága otthon vagy? Arra gurulok munka után"

Oké itt elég nyilvánvaló volt mi folyik,de nálatok annyira nem.Vagy nagyon jó a kimagyarazo kepessege

2019. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha szexis üzenetet akart volna neked küldeni akkor az első telón megtehette volna. Nagy az esély hogy másnak lett volna címezve.

Egyszer én is buktam le ilyennel: két ablak volt megnyitva a cseten és felcseréltem a személyeket. Mindkettő induló kapcsolat volt, de ez lett a vége is.

2019. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy 45 éves pasi örül, ha egy nő szexuális elvárásait bírja teljesíteni, nem fog 20 csajjal flörtölni már. Aranyos vagy, hogy így aggódsz, de ebben a korban már tök felesleges féltékenykedni.
2019. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó.Ez butaság.Az én exem 47 volt,mikor félrement 8 év után,pedig baromi jók voltunk együtt.De neki kellett az új,a fiatalabb.

Hármas voltam

2019. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ez butaság. De a 40-es években még nem jellemző.
2019. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már egyszer nekem is jött egy ilyen félrement üzenet...megcsalt.
2019. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az en ferjem 43 volt mikor felrelepett az meg nem kor.

szomszed 62 eves ferje is megcsalta a nejet,el is hagyta miatta

a kor nem szamit

csakegy huszevesnek oreg mar a 45

2019. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös nagy tévedésben vagy. A férfi akivel együtt vagyok évek óta, nős, ötvenes. Én is annyi. Hát a kezdetektől a mai napig, pedig hosszú évek teltek már el, isteni a szex, jobb mint eddig bárkivel, a fiatalok elbújhatnak mellette. Úgyhogy szerintem egy 45 éves pasit csak a kora miatt ne írj le.
2019. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!