Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokszor olvasom itt, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasom itt, akik a megcsalás után újra tudnak szexelni, azok arra hivatkoznak, hogy miért kéne ezért undorodnom, akkor szűz emberrel kellett volna osszejonnom, ezt meg tudná nekem valaki magyarázni?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem ezt a hozzászólást.Akik ezt írják,ugyanaz számotokra hogy a partneretek a megismerkedesetek előtt volt mással,vagy az,hogy közvetlenül egy órával mielőtt veletek lefeküdt mással is?Nem akarok vitát provokálni,csak szimplán érdekelnek a vélemények!
2019. febr. 7. 22:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mi közöd neked ahhoz kinek mit írok?zaklatni meg eleve senkit nem lehet mert azonnal egy üzenet után le tud tiltani.Teged tényleg ennyire zavar hogy a férjed más nőkkel is lefekszik és én el mertem mondani neked hogy nincs tartasod önbecsülésed és gyáva vagy kilepni?Nem hiszem hogy én voltam az első aki ezt neked megmondta..
2019. febr. 8. 22:05
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

Istenem te buta liba,nem vagy képes felfogni,hogy csak provokáltalak??? Nem is vagyok férjnél,te ostoba te!Hogy írjam még körbe,hogy felfogd????

Igen zaklatsz embereket,mert már 2-en írtak privátban,hogy nekik is küldtél kéretlen üzeneteket,plusz nekem is 3-mat.

Fordulj orvoshoz te lelki nyomi!

2019. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%
Most végül is Norbi te, férfi vagy, vagy nő?De elég beteg az biztos...:(
2019. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz. Mert eközben nekem vall szerelmet. Hazudik, átver. Nem csak a testiség, hanem hogy képes így megjátszani magát, manipulálni. Még belegondolni is rossz.
2019. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!