Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom nagyon haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon haragszik rám (bár nem tudom pontosan miért), hogyan tudnám megenyhíteni? Többi lenn.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és 3 évig voltunk együtt távkapcsolatban a barátommal (ő 23), nekem is ő volt az első, és neki is én. Nem feküdtünk le, mert nekem sajnos fájdalmaim/gátlásaim voltak ezzel kapcsolatban, nem tudott kellően felizgatni, ezért mindig csak a pettingig jutottunk. Szerintem ez a távolság miatt is volt, egy évben kb. 6-szor tudtunk találkozni hétvégékre illetve 1-2 hétre nyáron. Ő mindig mondta, hogy neki ez nem jó, hogy nincs köztünk szex, próbálkozzunk, de nekem akkor is fájt, és egy idő után elment tőle a kedvem, és már amúgy is csak barátként tudtam rá tekinteni akkoriban. Amikor ezt próbáltam nyomatékosítani ő állandóan kiakadt.


Kb. egy éve szakított velem, annyit mondott, hogy nem érzi velem jól magát...ezt én lenyeltem, de azért néha mégiscsak összefutottunk, mindig közeledett volna de nem volt hozzá ekkor már kedvem. Eközben mégis zavart, hogy gyakorlatilag nem voltam még együtt úgy rendesen férfivel (nőgyógyászhoz se tudtam emiatt elmenni), és az akkori albérlőtársam nagyon nyomult, úgyhogy beadtam a derekam. Ő tapasztaltabb volt és könnyen ment a dolog. Úgy voltam vele, hogy nem fogom ezt elmondani a "barátomnak", mert lehet fájdalmat okoznék, de végül kibukott belőlem. Mire ő nem akart látni többé, mindennek elhordott...letiltott ahonnan csak lehetett, hiába, hogy nem is voltunk már együtt. Idővel reméltem, hogy megjön az esze, de nem keresett és én is hiába próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Pedig nagyon hiányzik, az egyetlen volt, akinek bármit el tudtam mondani... Mit lehetne vele tenni, hogyan tudnám megenyhíteni? Szerintem most magát hibáztatja, nem érti meg, hogy két tapasztalatlan ember került össze és ebből volt minden gond. :(



2017. febr. 24. 12:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
3 évig együttvoltatok és nem feküdtél le vele. Azért ez nekem is sok lenne.
2017. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Te kit akarsz hulyiteni magadon kivul? A csavo eveket vart, hallgatta, hogy igy faj, ugy faj, ugy vagy gatlasos, aztan meg evekig kethavonta felizgulhatott rad, aztan otthagytad, mikozben a problemadat meg sem probaltad megoldani, merthogy nem tudtal nogyogyaszhoz menni, mert nem voltal meg ferfival. Ez mifele bullshit megint? :"D. Es aztan mindennek tetejebe jott az elso farok, arra meg rogton racuppantal mondvan, hogy o meg tud kurni, mert hat o tapasztaltabb volt, es tapasztaltan hirtelen magikusan fajdalom nelkul be tudta neked akasztani. Es ezutan a baratod ertse meg, hogy o azert vart rad eveket egy tok nyomorusagos szituacioban, merthogy tapasztalatlanok voltatok, es ezert nem mukodott. De most hogy felnyitottak Pandora szelencejet, mar o is dughatna teged. Micsoda kegy, istenem. Es ezutan meg azt hiszed, hogy az exed nyilvan magat hibaztatja :"DD. Nem. Szimplan megundorodott toled, teljesen jogosan. Hagyd ot beken. Tan nehez elhinni, de nem a te puncid korul forog neki mar a vilag...
2017. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Ja, es ezeket utan beleirod a kerdesbe, hogy nem tudod pontosan, hogy miert haragszik rad. Ez komoly? Picit nezzel mar magadba a nyafi helyett.
2017. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Csakhogy már kezdtem azt hinni, hogy valami bajom van és azért nem tudok feloldódni, igen jött egy tapasztalt srác és nem volt gond. De vele egyszeri alkalom volt, ezt el is mondtam a barátomnak, azóta se találkoztam azzal a gyerekkel, mert elköltözött és amúgy se. Ezen miért kell fennakadni, meddig kellett volna várnom?! A barátságot eldobja egy dugásért?
2017. febr. 24. 13:05
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
"Idővel reméltem, hogy megjön az esze" :D Ez jó. Képzeld, pont megjött az esze, ezért vágott ki téged, miután húztad 3 évig az agyát, hogy az első nyomulósabb jöttment alá feküdjél, igazi jó büdös lotyó módjára. Teljesen igaza van a srácnak, én se állnék többet szóba egy ekkora címeres ringyóval. A kifogásaid pedig egyenesen szánalmasak. Növessz gerincet, szükséged lehet még rá az életben.
2017. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, kérdező, ez nagyon durva :D

Komolyan nem érted, hogy mi a baj, vagy csak hülyéskedsz?

2017. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor mindig meglepődöm!!!!Ez ha nem.kamu akkor borzalom!3 év nulla szex..És te találsz egyet,akivel 3 évig semmi szex?Ilyen hüly...én?Azért ez nem semmi!És most meg azt kérdezed vajon miért haragszik?Remélem mire kiírtad leesett,már csak legalabb attól hogy láttad a "gondolataidat"leírva.A másik meg hogy azert mert szűz vagy nőgyógyászhoz el lehet látogatni,meg tud ám vizsgálni..Attol ha van valami bajod látja..De itt kezdődne hogy van e eszed vagy nincs.Nincs.Azért haragszik rád,mert arra nem voltál képes h lefeküdjél vele,vagy hogy megerőltesd magad hogy tegyél vmit azert hogy legyen szex.Aztán fogod magad lefekszel egy másikkal simán minden gond nélkül.De Te még vagy is akkora ostoba,hogy el is mondod neki!Csak gratulálni tudok!Neked is csak megszületni volt nehéz.
2017. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Medig kellett volna várnod?Ő várt rád te nagyon buta!!!
2017. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ez ha nem.kamu akkor borzalom!3 év nulla szex.."

Nem hiszem, hogy kamu, tényleg van ilyen. A párom exe 2 évig váratta, aztán kb 3-szor lefeküdtek, és rohant egy másik pasihoz :D Vannak ilyen elég """"érdekes"""" hozzáállású emberek.

2017. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze megértelek ritkán találkoztatok és volt időd ráparázni a dologra így nyilván nehéz volt, hogy összejöjjön. Tudod mikor lett volna egyenes, hogy az albérlőtársaddal lefekszel? Ha szakításkor tényleg szakítotok és nem hagyod az exed nyomulni újra... Mert ez így gerinctelen.
2017. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!