Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltad/ csalod meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad/ csalod meg a párod?

Figyelt kérdés

Én nem ítélkezni akarok. És a trolkodás sem célom… én is voltam ilyen helyzetben..

Engem maga a történet érdekel.

Hogyan, miért jutottál el odáig, hogy megcsalás lett a vége?

Itt megoszthatod azt, amit más úgysem értene.

De azt is megértem, ha valaki csak privátban tud beszélni erről….



2019. febr. 11. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%
Exem megcsalt a volt nőjével. De sose tudtam elszakadni az exemtől, holt szerelmes voltam belé annak ellenére, hogy igy elbánt velem. Karma: én, aki sose csalt meg senkit, a jelenlegi párom megcsaltam ezzel az exxel. 3 ilyen alkalom volt, aztán észhez tértem. Még nem derült ki, de ha ki fog, vállalom, mert megérdemlem.
2019. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Csalni csak okosan és szépen,

hogy ki ne derüljön, mert szégyen,

Csak úgy érdemes!


Emberek vagyunk, hibázunk.

Mindenkit el lehet csábítani valamivel, mert rövid időre, mindenkinél van jobb.

Csaltam, és meg is csaltak.

Soha nem a másik ellen indult a megcsalás, hanem mert jött az a szikra!


Gratulálok a sok okoskodáshoz kedves troll kolléga.

2019. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Én tudtam, hogy ő sokkal fontosabb nekem mint az a kaland volt, nem "visszasomfordàltam", hanem maximàlisan, minden energiàmat beletéve a kapcsolatba, rendbe akartam hozni, és szerencsére úgy làtom, jól haladunk.

De mindennap kell tenni érte, és teszek is.És fogok is.

2019. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!