Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy tényleg megcsal (t)?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kaptam egy üzenetet, hogy a párom hosszabb ideje megcsal egy nővel, és hogy voltak mások is. Elküldték egy társkeresős profilját is, akkor már együtt voltunk. A párom mindent letagadott, majd pár hete megkérte a kezem. Hogyan tudnám kideríteni, hogy igaz volt az üzenetben állítottak?
2019. febr. 15. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Használ laptopot vagy számítógépet?
2019. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy.Ne játsz magánnyomozósdit.Ha nem bízol benne,vagy,ha tudod,hogy megcsalt,és te ezt nem tudod megbocsàtani neki,hagyd ott.De érdemes lenne vele is beszélgetni erről
2019. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Igen
2019. febr. 15. 15:46
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Én is azt tudom tanácsolni, mint a 2. válaszoló. Hagyd el, ha nem bízol benne és nem tudjátok őszintén megbeszélni a dolgokat.
2019. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elfogadtam a gyűrűt.. De ott volt a társkeresős profil, és a lány egyik közösségi oldalát is megkaptam
2019. febr. 15. 15:50
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Mondanám hogy nézd a telefonját meg a gépét, de hidd el a férfiak sok mindenre képesek ha nem akarnak lebukni. Az egyémnek egy külön titkos telefonja volt erre, ami csak azért volt, hogy azon tartsa a kapcsolatot a szeretővel....

Ha a női megérzésed azt mondja hogy csak, akkor szakíts, nincs értelme az időt húzni azzal hogy megfigyelgeted.

2019. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Szóval tudtad, hogy megcsalt, de a gyűrűt elfogadtad, most meg rinyálsz. F..ck logic!
2019. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Normális vagy-e???


Eljegyzés előtt, minek a társkereső profil?

Oké, lehet, hogy régi, de ha látod az aktivitást, azaz, hogy használja, akkor itt még mit kell magyarázni?

2019. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Rockarc ***** válasza:
73%

En is kiemelnem az osztonos megerzest. Neha az ember mar tudja elore, hogy nem stimmel valami, megha tudatosan nem is tudja meghatarozni, hogy mi miatt gondolja igy.


42F

2019. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt mondta, hogy megcsalt, van bizonyíték a társkereső profilon kívül?
2019. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!