Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mondjam el neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Már majdnem 3 éve voltunk együtt. Nem müködött a szex. Úgy voltam hagyva kielégitetlenül és többször jeleztem neki. Egy ideig volt változás, aztán megint vissza. Úgy gondoltam velem van a baj lehet, mert nem tudtam elmenni, de normális előjáték nem volt. Szakítani akartam és előtte lefeküdtem a barátjával, de csak egyszeri alkalom volt. Nem volt jó. A párom a második pasim. Az előzőt nem csaltam meg, de nála is gond volt a szexszel mert túl gyorsan végzett. Ő megcsalt. Ezért gondoltam, hogy velem van baj, hogy nem tudok elmenni a jelenlegi párommal sem, de most már jobban figyel rám és jó a szex is köztünk. A megcsalást nagyon megbántam. Most jött elő ez a dolog a semmiből, mert ez évben lenne az esküvőnk. Az évben, mikor megtörtént, elmondtam a testvéremnek, aki mondta hogy rosszat tettem. Aztán most elmondta édesanyánknak, aki, ahogy ismerem a párjával is megosztja. Nem vagyunk jóban.

Szeretem a párom nagyon és nekem az volt egy olyan időszak ami sok volt, mert nem először fordult elő, hogy nem foglalkozott velem. Most már változtatott rajta. Tudom, hogy, aki szereti a másikat nem tesz ilyet, de már, ha a párommal se tudtam megbeszélni? Mit tegyek?



2019. febr. 15. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem megérdemli, hogy tudja, valójában kivel is akarja összekötni az életét. Vagy tévedek?
2019. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Ne, inkább MINDKETTŐTÖK érdekében szakíts!
2019. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Jobb, ha tőled tudja meg.
2019. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Inkább te mondd el neki mint hogy mástól hallja.
2019. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Már régen el kellett volna mondani.

Jah,'és nem mentség,hogy el voltál hanyagolva....én 15-éve el vagyok de nem csaltam mert tisztelem a párom .

.

2019. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Momdd meg neki
2019. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én elmondom neki.
2019. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha van gerinced és tiszteled a pasid, akkor mondd el. Egyrészt, egy ember életét szúrnád el azzal, hogy hazugságra építenél egy egész életet az esküvővel. Másrészt, úgyis megfogod tenni újra, így szokott ez lenni.


(Amúgy szeretem az ilyen kérdéseket. Szépen bemutatják, hogy az aranyos és nemolyanlányok mennyire olyanlányok és miért nem akar egy épeszű férfi sem már egy nőre alapozni egy életet.)

2019. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Mivel itt már esküvőről van szó, én elmondanám. Azt nem értem,eddig miért nem tetted meg. Van rá esély,hogy a kozeljovőben mástól megtudja,és ez kelemetlen lesz neked is,és neki is. A megcsalásra pedig ilyen mentség nem létezik. Ha valami nem jó,azt meg kell beszélni,és közösen eldönteni,hogyan tovább.
2019. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Undorítö vagy...A testvéred helyében már rég elmondtam volna neki, hálás lehetsz neki, hogy még nem tette meg. Nem érdemled meg, hogy ilyen emberek legyenek körülötted.
2019. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!