Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mondjam el neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Már majdnem 3 éve voltunk együtt. Nem müködött a szex. Úgy voltam hagyva kielégitetlenül és többször jeleztem neki. Egy ideig volt változás, aztán megint vissza. Úgy gondoltam velem van a baj lehet, mert nem tudtam elmenni, de normális előjáték nem volt. Szakítani akartam és előtte lefeküdtem a barátjával, de csak egyszeri alkalom volt. Nem volt jó. A párom a második pasim. Az előzőt nem csaltam meg, de nála is gond volt a szexszel mert túl gyorsan végzett. Ő megcsalt. Ezért gondoltam, hogy velem van baj, hogy nem tudok elmenni a jelenlegi párommal sem, de most már jobban figyel rám és jó a szex is köztünk. A megcsalást nagyon megbántam. Most jött elő ez a dolog a semmiből, mert ez évben lenne az esküvőnk. Az évben, mikor megtörtént, elmondtam a testvéremnek, aki mondta hogy rosszat tettem. Aztán most elmondta édesanyánknak, aki, ahogy ismerem a párjával is megosztja. Nem vagyunk jóban.

Szeretem a párom nagyon és nekem az volt egy olyan időszak ami sok volt, mert nem először fordult elő, hogy nem foglalkozott velem. Most már változtatott rajta. Tudom, hogy, aki szereti a másikat nem tesz ilyet, de már, ha a párommal se tudtam megbeszélni? Mit tegyek?



2019. febr. 15. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért kellett kikürtölnöd. Kérd meg a testvéredet ne mondja el. Az a barát mennyire megbízható. Bár, ha régebben történt akkor az. Ne mond el! Én az itteniekkel ellentétben nem azt vallom hogyha valaki egyszer hibázik az már örökre rossz marad és meg kell kövezni. Tanultál az esetből, többet ne hibázz! Sok szerencsét.
2019. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mond el. Megkell beszélni
2019. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bau1981 válasza:
Én mindenképpen azt javaslom, h mondd el neki. Legyél egyenes, ha ennek ellenére szakít veled, lehet, h fájdalmas lesz, de ember maradsz a szemében! Ha meg együtt maradtok, akkor a bizalom fog erősödni és fontos, h sokat beszéljetek a belső dolgaitokról félelmek nélkül. Csak így van jövőtök.
2019. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!