Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól érzem, hogy csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy csak ki akarna használni és szédít?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akit ismerek már egy ideje. Van barátnője is, de erről túl későn szereztem tudomást. Finoman szólva sem vagyunk közömbösek egymás iránt,elmondása alapján el tudna velem képzelni komolyabbat is, nagyon jó nőnek tart, de a barátnőjét nem hagyta el. Szégyellem magam,de történt valami köztünk pár hónapja, azóta nem engedem neki. Úgy viselkedik,mintha szerelmes lenne belém, de tudom,hogy nem az. A lehetséges jövőnkkel kapcsolatban sosem ad egyértelmű választ, ezért elkezdtem hanyagolni és elengedni az egészet,még nem teljesen sikerült.

Szexet persze akarna tőlem,arra bármikor kapható lenne.



2019. febr. 17. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hadd mondjak ellent az előttem szólóknak. Az, hogy a pasinak barátnője van, semmit nem jelent. Együtt vannak, mert még nem talált jobbat. Persze a tinik tolják a "szakítson" rizsát, de az élet nem holdfényes lányregény. Mi a bánatnak szakítana, ha tőled nem remélhet semmit?

Persze nem azt mondom, hogy így van. Valószínű, hogy az előttem szólók okfejtése helyes, de a kép így teljes.

2019. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Mi a bánatnak szakítana, ha tőled nem remélhet semmit?" - Talán mert nem liánról liánra kell tovalengedezni, mint Tarzan a dzsungelben? Neked tényleg nem gusztustalan, hogy van egy olyan kapcsolata, ami vagy menthetetlen vagy nem akar megmenteni és ahelyett, hogy azt lezárná, hagyja, hogy a barátnője nedvesen tartsa a farkát és üresen a zacskóját, míg "jobbat nem talál"?
2019. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felejtős. Lehet ellaposodoott a kapcsolata a párjával és te úgymond újdonság vagy neki. De ennyi semmi több ne képzelj ebbe a kis légyottba semmi komolyat. Könnyen lehethogy majd megirja hogy neharagudj demegkédtem apárom kezét vele akarok családot alapítani.
2019. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!