Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogyan érdemes bánni egy megtört szívű lánnyal?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök, tanácsok jöhetnek.
2019. febr. 20. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Például nem kell trükközni.
2019. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Karena26 ***** válasza:
Türelemmel bánni vele, nyíltan kommunikálni felé, őszintén figyelve rá.
2019. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem és leesik az a bugyi. Utána meg már mindegy.
2019. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A megsértett nőket a legegyszerűbb megdugni, mert érezni akarják hogy vonzóak és valaki törődik velük.
2019. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez a "türelem" dolog őszintén szólva marhaság! Ugyan miért legyél türelmes? Hogy a válladon sírja ki magát, miközben valaki másról ábrándozik, hogy a végén kiderüljön, csak "barát"-nak vagy jó? Hát nem! Ne legyél puhapotsch! Kedvesnek de határozottnak kell lenni vele, és mielőbb megszerezni tőle amit akarsz, ahogy a 4-es írta.
2019. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadat adva.

Én mindig ráfaragtam sokszor, régebben, ha mindig úgy viselkedtem, hogy "tekintettel vagyok a másik speciális helyzetére". Lófsazt! Abból semmi jó nem sül ki.

Ha a lány meg szeret téged, akkor azért nem kell trükközni.

Ha nem szeret, nem engedte el a régit, akkor meg azért. Akkor el kell őt engedni.

2019. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 17:16 Lehet igazad van. Én jó 30 éven keresztül az tapasztaltam, türelemmel tudom ágyba vinni a nőt.
2019. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fhak Yosef:


Ez valóban így lehet, köszi a tippet, egyetértek!

2019. febr. 20. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán hagyni kellene,hogy rendbe jöjjön. Mert nem kell neki még egy aki csak áttiporhat rajta.
2019. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!