Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tizenévesen csak egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenévesen csak egy lányt akartam mindig, de mióta jó vagyok a nőknél, azóta nem tudok megmaradni egy mellett. Miért?

Figyelt kérdés

Külsőleg rendben vagyok, tizenévesen is inkább a személyiségemmel volt gond, hogy nagyon könnyen beleszerettem lányokba, nagyon kedveskedő voltam, azt hittem udvariasnak, rendesnek kell lenni, bújni akartam volna, csendes voltam és hasonló köcsögségek. 13-21 évesen négy lányba voltam szerelmes, fél-másfél évekig, de mind elutasított, volt amelyik elég durván, (Pl: "Undorodom a gondolattól, hogy veled legyek.") pedig semmi rosszat nem csináltam. Akkor voltam utoljára szerelmes. Emlékszem esténként sokszor sírtam tizenévesen, hogy engem egy lány sem tud szeretni, stb.


Aztán egyetemen sportolni kezdtem, olvasgattam a csajozásról és kipróbáltam a dolgokat. 21 évesen veszítettem el a szüzességem, de azóta valamivel több lánnyal voltam, mint amit kéz- és lábujjakon meg tudnék most számolni. A leghosszabb kapcsolatom fél éves volt, de ott is megcsaltam három hónap után a lányt, azóta inkább alkalmikat vagy szexkapcsolatokat próbálgatom, de most megint van egy helyes, kedves lány, aki mondhatni a barátnőm már 1 hónapja. Eddig jó volt minden, de most megint van egy másik lány, akinek ráadásul én is tetszem és most azon vettem észre magam, hogy azon kombinálok, hogy hogy lehetne esetleg mindkettejükkel tartani a kapcsolatot, stb. Utálom is magam, mert ráadásul tudom, hogy barátnőm meg tök rendes kis csaj. Tizenévesen miért nem jutott nekem ilyen, vagyis pontosan miért nem jutott semmi?

Miért nem vagyok már úgy szerelmes, mint tizenévesen voltam, hogy kizárólag 1 lányra tudok gondolni, kizárólag őt akarom, stb? Ez akkor miért volt és most miért nincs?


Ja és a külsőm miatt (kisfiús, de helyes, magas, sportos) inkább a kedvesebb, aranyosabb, visszafogottabb lányok találnak meg, nem a ribisek, alkalmit akarók.

25/F


2019. márc. 2. 14:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Az is elég vicces, hogy 21 évesen akivel elveszítettem a szüzességem és még pár hónappal később az utána eggyel következő (életemben második) lány, tőlük is kapcsolatot szerettem volna, de mindketten lepattintottak egy hónap után. Aztán azóta meg nem igazán gondolkodtam kapcsolatokban, de valahogy inkább a kapcsolatot akaró csajok találnak meg
2019. márc. 2. 14:49
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy elutasítottak,az egy dolog.Nem foghatod erre azt,hogy egy utolsó vérbeli nyomorult vagy.Természetesen ez a te dolgod,a kutyát nem érdekel,hogy ki utasított vissza,meg egyebek,mert te is undorító vagy haver
2019. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 marcipántea ***** válasza:
73%
Van benned egy törés, azzal kell foglalkozni. Pozitív kezdeményezésre negatív választ kaptál, majd negatív reakciódra pozitív választ kaptál, így másképp társítottad a téged ért sikereket, és rosszul dolgoztad fel a téged ért kudarcot, sérelmet. Szerintem nagy akaraterő és elhatározás kéne ahhoz, hogy elhatározd, rendet raksz magadban és megpróbálsz máshogy állni a dolgokhoz, kicsit felszínre engedni azt a srácot, akit évekkel ezelőtt hátrahagytál, mert megsebezték, érzelmileg bántották. Vagy, segítséget is kérhetsz - ha úgy érzed, akkor attól a kedves lánytól, akivel mondhatni együtt vagy, vagy pedig egy terapeutától, valakitől, akinek őszintén meg mersz nyílni.
2019. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem hiába utasítottak vissza, lehet már akkor érezték rajtad, hogy komolytalan vagy.


Az meg röhejes, hogy rendesnek vagy komolynak hiszed magad, csak mert szánalomból 1 lánnyal akarsz járni, mert nem jut több. Eléggé téves elképzeléseid lehetnek az odaadásról és hūségrõl. A szeretõ társ nem azért tart egy 1 lányhoz, mert nem jut neki több lány. Ha csak emiatt “szeretné” a lányt, az elég gáz lenne, mert az elsõ adandó alkalommal lelépne, ha jön egy másik. Ez semmilyen formában nem nevezhetõ lojalitásnak és semmi hasonlónak. Ne csodálkozz, ha nem veszik komolyan az úgymond (hogy téged idézzelek) “kedveskedõ köcsögségeidet”.

2019. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, egy normális válasz van, az is le van pontozva. Itt mindenki csak támadni tud? A gyereknek az érzelmeivel és a hozzáállásával van baj, ezt helyre kell hoznia, és ha le van hordva a sárga földig, az nem fog segíteni rajta. Ha beszólsz, mint egy paraszt, azzal nem azt fogod elérni, hogy megvilágosodik, hanem az ellenkezőjét. Vagy itt mindenki szakember?
2019. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt 20 nő. Itt valami nagyobb probléma van. Szerintem azért lettél ilyen amiért elutasított az első kettő. Egyfajta bizonyitási kényszer van benned. És talán egyfajta bosszú is, hogy most te dobhatod a nőket. De erre csak a pszichomókusok tudnának választ adni.
2019. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindaddig rendben van a viselkedésed, amíg nem vágsz át és nem hitegetsz senkit. Teljesen érthető, hogy a kamaszkori sikertelenségek után élvezed a lányok figyelmét, pröbálgatod a határaid, a vonzerődet. Az viszont nagyon nincs rendben, hogy álltatsz valakit, aki komoly kapcsolatot akar. Előre tisztázd a dolgokat, ne menj bele olyasmibe, amiben nem vagy biztos. A lényeg, hogy maradj tisztességes.
2019. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd amìg lehet,anélkül,hogy másokat megbátanál.Dugáshoz nem kell komoly kapcsolatban lenned.Ennyi.Ha majd ott tartasz,és lehiggatsz,akkor máshogy fogod érezni,addig meg ne járj senkivel,és tisztázd mennyire van szükséged.
2019. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő az ilyen figurákra bukik, te nem vagy hibás. A másik oldal a hibás amiért ez kell nekik. Elvárják, hogy úgy udvarolj, mint egy igazi macsó nőhajhász, de amikor összeszeded őket, akkor hirtelen ezt vetkezd le és legyél kedves, szerelmes típus, aki csak érte van, ilyen pedig gyakorlatilag nincs, kivétel ha csak dugásra akarsz valakit, ellenben később szerelmes leszel (ilyen elég ritka).
2019. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lehet, hogy neked nem aranyos, visszafogott lány kéne igazából? A belsőt is nézd, figyeld meg emberileg akivel ismerkedsz, találd meg számodra a legjobbat, akit nem érdemes lecserélni, akit nem éri meg megcsalni.
2019. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!