Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak nők ti miért csaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nők ti miért csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok az okok amiért meg csináltátok? Ha pl egy férfi tényleg szeret és azon van hogy boldog légy akkor is megcsaljatok vagy félre léptek? És Fordítva?

2019. márc. 19. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

10-es, dicséretes a hűséged, de ezzel csak magadat bünteted! Én is voltam ilyen kapcsolatban, évekig szenvedtem, mert az akkori párom szexuálisan egy nulla volt. Csak szombat esténként lehetett és csak fürdés után közvetlen, maximum tíz perc volt az egész és mindig csak ugyanúgy. Semmi szenvedély. Nem bírtam, elhagytam, persze kiderült, hogy más nőkkel ment neki. Egy ideig szenvedtem, de aztán rátaláltam a jelenlegi páromra, aki a megtestesült szenvedély. Olyan szexuális élményeink vannak, hogy én ezt életemben nem gondoltam volna előtte.


Merj lépni, sosem késő!


38/n

2019. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
3-as és 6-os , teljesen igazatok van, bár férfiként mondom! Szeretem ezt a fajta felfogást egy nőben!
2019. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
11-es. Gratulálok hogy mertél váltani. Én sosem fogok, mivel nulla az önbizalmam, megvan a felépített életem. Sosem tapasztaltam meg milyen a szenvedély, milyen a jó szex, így annyira nem is hiányzik. 40 felett vagyok már, nem kergetek délibábokat, nekem ez a hajó elment már. Túlságosan bonyolult ember vagyok lelkileg, amit más simán meglép, én azoknak a többségére én képtelen lennék. Tehát tudom jól, esélyem sincs. Hozzáteszem, bármikor, bárhol tudok ismerkedni, évente elég sok nővel találkozom. Más férfi már 1000X kihasználta volna, de én nem vagyok képes rá.
2019. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha jol ertem akkor a nők általában akkor fejezik be a kapcsolatot és nem megcsaljak a pártjukat ha a férfi nem törődik vele rendesen érzelmileg és szexuálisan
2019. márc. 23. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!