Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ha egy férfi megcsalja a feleségét, a feleség aki nagyon résen van semmit nem talál ellene? Van aki ilyen ügyesen csinálja, vagy ez a feleség részéről egy beképzelt dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőm panaszkodik nekem ,hogy szerinte a férjének van valakije a munkahelyén. De én nem tudom azt elképzelni, hogy semmi nyomot ne hagyjon maga után. Mivel két hónapja nézi a telefonját, de nincs egy törölt hívása, se egy sms. Semmilyen olyan alkalmazás, amin kommunikálhatnak, csak a Messenger, de azt szinte nem is használja. Én mondtam neki, lehet csak bekèpzeli, meg hogy ettől fél, azért érzi azt. Meg azt is tanacsoltam neki ,hogy ne tegye tönkre a házasságát , azzal hogy féltékenykedik. Hiszen szerintem egy jó ember a férje, már amit kívülről látok. Nyilván nem én élek vele együtt. Mit mondhatnék még neki? Ti hogy látjátok ezt?
2019. márc. 23. 06:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

Az én férjemnek volt külön erre egy titkos telefonja, amin csak viber volt, és azon kommunikált a szeretővel. Szóval arra alapozni, hogy nem töröl semmit, nincs sms a "fő" telefonján, arra nem lehet.

Ezek a gusztustalan férgek mindent kitalálnak!

2019. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem bizonyít a telefon.
2019. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy baratnőmet évekig csalta a párja, mellesleg a legjobb barátnőjével. Senki nem nézte ki a férfiből, a barátnőjéből pláne. 2 gyerekük van, nyomok nem voltak. Véletlenül derült ki évek múlva. Már akkor szeretője volt mikor még a második gyermeke meg sem született.
2019. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: és hogy derült ki véletlenül?
2019. márc. 23. 10:06
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor én lehet naiv vagyok, nem is tudom ezek után mit mondhatnék szegénynek. De én csak azt mondom nem éri meg emiatt a megèrzèse miatt tönkre tennie magát, semmi bizonyítéka nincs.
2019. márc. 23. 10:10
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
:) ez is egy beteg.
2019. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

Lehet, hogy viszonya van, de mégis mindig barinődhöz megy vissza a pasi. Ez azért sokat jelent...


Ha csak az izgalmat keresi a srác, azt a kapcsolaton belül is meg lehet találni, viszont ehhez két ember kell. Együtt kell helyrehozniuk az érzelmeiket!

2019. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"

Lehet, hogy viszonya van, de mégis mindig barinődhöz megy vissza a pasi. Ez azért sokat jelent..."



És mit? Hogy fél? Marha nagy megtiszteltetés, hogy oda megy vissza. Eszem megáll. Majd megcsal a nejed, de légy boldog, mert visszamegy hozzád.

2019. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy viszonya van, de mégis mindig barinődhöz megy vissza a pasi. Ez azért sokat jelent..."


Hát hogyne! Azt jelenti, hogy van egy jól bejáratott lábtörlője. :D

2019. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy viszonya van, de mégis mindig barinődhöz megy vissza a pasi. Ez azért sokat jelent..."


Hát, hogy jellemtelen, gerinctelen, hazug!

2019. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!