Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélik el ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ennyien a megcsalást? Attól még szerelmesek vagyunk a párunkba.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 17:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
7%

20as akkor Teged ugy fognak elarulni, hogy nem derül ki. Ennyi.

Igaz amiről nem tudsz az nem is fáj.

A nyitott kapcsolatnal őszintebb nincs szerintem. Ott nincs álszenteskedés, hazudozás sem. Persze oda vissza korrekt.

Te monogam vagy nyilván olyan párt keresel ha találsz (hosszú távon ha tetszik ha nem, nem egyszerű).

De azért nem kell szerintem elitélni azt aki nem monogam és őszinte is ezen a téren.

Én nem reg jöttem rá hogy nekem sem megy a monogamia es megtalaltam azt az embert, akivel igy működik. De ettőleg szeretjük egymást és fontossak us vagyunk egymásnak. Egy kosza szex néha nem változtat ezen...sőt csak biztossá teszi hogy nem er annyit hogy szetmennyunk.

Ez olyan mint a fiu lány barátság. Van aki nem hiszi el hogy van ilyen és ez is lehet normális attol hogy nem átlagos.

2019. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
Hosszú távon soha nem fog működni a nyitott kapcsolat. Aki képes nyitott kapcsolatban élni az nem szerelmes kicsit sem. Amint talál valakit akihez érzelmileg kicsit jobban kötődik azonnal dobbantani is fog és ez így van rendjén. A boldogtalanság tökéletes receptje egy értelmetlen kapcsolatban tengődni.
2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ejj, te ritka buta egy teremtés vagy!
2019. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23-as rám érted vagy az előtted lévő hozzászólóra? És miért, ha szabad kérdeznem?
2019. ápr. 14. 21:05
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, voltam már mindkét oldalon. Viszont az tény, hogy ahol erre vetemedsz, ott valami nem kerek... és őszinte szerelem sincs szerintem. Én csak akkor kacsintottam eddig félre, amikor valami hiányzott érzelmileg.
2019. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Nemmindenki monogám, ezt tudomásul kellene venni.
2019. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért szögezzük le, hogy a megcsalás és a nyitott kapcsolat nem ugyan az...

Egyikben mindkét fél tud róla és megegyeznek, mert nekik ez így jó. Míg megcsalásnál egyik fél semmibe veszi a másik érzéseit, tiszteletlenül bánik vele, és önző módon nem hagy neki döntési lehetőséget, míg ő habzsolja az élvezeteket.

Bár monogám vagyok, nem ítélem el, sőt, meg is értem a poligámiát, de csak abban az esetben, ha mindkét fél tud róla és belemegy. De a megcsalás az egy gerinctelen és önző húzás. Ha az ember képes ennyire semmibe venni a saját társa érzéseit, és a háta mögött dönteni a kapcsolatról, ami két ember dolga lenne, ott szerintem nincs szeretet.

2019. ápr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27-essel tökéletesen egyetértek, mindent leírt.

A fő baj nem a másokkal való szex, hanem a hazudozás, önzőség.

2019. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanúgy szeretheti/szereti a párját az aki megcsalja, mint az aki nem.
2019. ápr. 15. 19:29
 30/30 A kérdező kommentje:
Tudok olyat, akit rendszeresen csalta a barátnőjét az elejétől kezdve és megkérte a kezét, mert szereti
2019. ápr. 15. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!