Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélik el ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ennyien a megcsalást? Attól még szerelmesek vagyunk a párunkba.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 17:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én meglátásom, de az régen baj, ha megcsalod a párod. Miért lennél szerelmes akkor belé? Hiszen valami miatt nem csak őt kívánod (ne a vonzódásra értsd, hanem, hogy le is fekszel mással), és nem is zavar, hogy kijátszod a bizalmát, és megbántod. Szerintem.
2019. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
6%

én sem értem miért olyan nagy dolog a félrelépés.

Szeretek valakit, a páromnak tartom, eddig oké. Egész más dolog hogy néha letépném a bugyit pár kiscsajról, aztán nem is látom őket többet, nem jelentenek semmit, csak kiéltem az ősi vadászösztönt, és jól éreztem magam. Nekem ez csak erősebbé tenne egy kapcsolatot, hiszen eszembe nem jutna másba belezúgni. Csak az elmúlt egy évben 17 lánnyal voltam, és egybe sem zúgtam bele, hiába voltak szépek és fiatalok, hiába volt akivel tucatszor is együttvoltam, tehát nálam a testiség és az érzelem simán különválasztható.

2019. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás fáj a másiknak.

Miért ítélik el azt, aki szándékosan fájdalmat okoz annak, akit szeret? Szerinted ha szereted, akkor nem baj, ha megvered? Dehogynem! A lelki fájdalom okozása sem kevesebb. (Többen lettek már egy ilyen után öngyilkosok. Nem mindenki lép túl rajta.)


Aki megkockáztatja, hogy 30 perc élvezetért cserébe elveszti a párját, de nem bánja, az nem szerelmes.

2019. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

#12


Állatvilág. Azok nem képesek uralkodni az ösztöneiken.

Kérdező, akit szeretünk, tisztelünk azt nem vágjuk át. Ha megteszed, akkor nálad ezek a dolgok nincsenek meg. Ne áltasd magad, és bennünket sem.

2019. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Evolúciós örökségünk a monogámiára való hajlam: a nő azt szeretné, ha a férfi mellett maradna, csak vele törődne, csak az ő gyerekeit nevelné. A férfi meg szeretné, hogy a nő ne más férfiakkal henteregjen, hanem csak tőle vállaljon gyereket.

De ugyanúgy megvan a kultúránkból eredő, monogámiára való hajlam is. Nem véletlen, hogy a szerelmes versek sem arról szólnak, hogy "ah, szeretlek, de közben nyugodtan dugjál mással is".

Aki tehát megcsal, az evolúciós és kulturális szempontból is egy kis gyökér.

2019. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Féregmentalítás.
2019. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szerelmes a párjában az aki megcsalja. Ez csak egy rossz duma!
2019. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%
Van aki igy gondolja, de a legtöbben csak álszenteskednke és játsszák az agyukat. Ők aztán soha...blabla.
2019. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy nézzétek jobban utanna, az ember nem monogamiara termett. Ez csak a társadalom nyomás. Régen is rengeteg volt a megcsalas.
2019. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Személy szerint lesz.arom,hogy az ember monogámiára termett vagy sem. Én az vagyok,és ezt el is várom a másiktól is.

Az sem hat meg, hogy régen és manapság is mennyi megcsalás volt, van. Ettől még nem lesz gusztusom a másik félhez egy ilyen tett után, és a bizalmam sem fog megjönni.Az árulás, az árulás marad. Ezen semmiféle evolúciós védekezés nem változtat, és nem is ad rá felmentést.

2019. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!