Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 8 éve vagyunk szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk szeretők, szeretnénk elválni mindketten?!

Figyelt kérdés

8 éve kezdődott a viszonyunk. Havonta 1x találkoztunk kettesben, gyerekek miatt maradtunk a hazassagainkban, újabb sokat beszél arról, hogy már nagyok a gyerekek, bevállalhatnánk a válást,folytassuk együtt. Erre én már 3 éve gondolok, mégis attól félek nem fog valamiért működni együtt vagy épp én beadom a válást, ő meg megtorpan..


Van itt olyan, aki elhagyta a feleségét/ férjét a szeretője miatt?


A gyerekek 9 és 10 évesek.


Én 34 a férfi 42


Ítéletek stb jelenleg hidegen hagynak..


2019. ápr. 19. 22:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Mindegy is *
2019. ápr. 19. 22:47
 12/33 A kérdező kommentje:
Eleinte többször találkoztunk, mint havi 1..heti 1x de soknak éreztük, akkor kezdtünk egymásba szeretni így redukáltunk....
2019. ápr. 19. 22:48
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez a gyerekekért családban maradunk szerintem xar szöveg.Azért maradtatok a párjaitok oldalán mert úgy volt kényelmesebb mindkettőtöknek.Nagyok a gyerekek???WTF hol nagy egy 9-10 éves gyerek? Hol értik ők még meg pont kamaszkor előtt, hogy szétmegy a család? Ugyan már:)

Jobban jártatok volna, ha már akkor szétmentek a párjaitoktól amikor viszonyt kezdtetek, mert akkor max a gyerekek azt szokták volna meg, hogy elvált szülők gyerekei.Mert 1 és 2 éves gyerek pont annyit lát még a szülőből, hogy vagy ott van vagy csak hétvégén.Így meg legalább elbaxátok a gyerekéveik maradékát, meg persze kamaszként is biztos könnyen kezelhetők lesznek.

Ha meg attól félsz, hogy a szeretőd beijed és még se válik akkor jobb ha elkezdesz gondolkodni azon milyen elváltan új életet kezdeni akár magányosan is.Semmilyen biztosíték nincs semmire.Ezért is nem léptetek ki eddig se a házasságaitokból.

2019. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha te tartod el, miért nem válltál el? Csak kérdezem. Ne függsz tőle, a gyerek nem ismeri annyira.
2019. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

A megcsalások alapja a szexhiány. A többi csak süket duma. A környezetembe nem egy embert láttam már elválni a szeretője miatt, majd az összeköltözés utám max. 1 év után szét is mentek. A szerető nem a megváltó, az csak egy bizonyos szituban jelent pillanatnyi örömöt. Egy pótlék, de sosem megoldás.


Sokszor az az érzés hogy "beleszerettem" a szeretőmbe nem beleszeretés, hanem csak egy lélegzetvétel egy rossz házasságban. Miután elválik az ember, fellélegezhet, majd a szerető sem tölti már be a régi funkcióját. Az esetek 99%-ban ez van.


Én a nehezebb utat választottam, én rendbe hoztam a házasságom. Rohadtul nem volt egyszerű! Én is akartam szeretőt mint megoldást, meg is ismerkedtem jópár nővel, de sosem vitt rá a lélek még arra sem, hoz hozzájuk nyúljak. Viszont rengeteget tanultam magamról, és emelt fővel nézek a tükörbe.

Jelenleg kiváló a házasságom, de rengeteget dolgoztunk rajta mindkettem.

2019. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
58%

Hmm. Ez sajnos anyagi kérdés is. Az úrnak pl. ha egy ügyvéd megmondja mennyi lesz a tartásdíj a következő 15 évben lehet nem lesz sürgős a válás. (Gyerekeket szinte biztosan bukja, a magyar bíróság szinte mindig az anyának ítél.)


MIUTÁN ez kiderült, utána kérdezd meg mennyire komoly a szándéka.

2019. ápr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

Hasonló helyzetben vagyok én is, nálunk 6 éve tart. Ő nős, én független, nálatok bő tíz évvel idősebbek vagyunk. Gyerekek vannak, de már nagyok.

Nálatok az a baj, hogy a havi egy találkozás rettentő kevés. Azalatt nem lehet megismerni a másikat, ott tényleg csak a jó oldalát mutatja mindenki. Mi heti min 3-szor találkozunk, ebből egy hétvégi nap szinte végig a miénk. Eszünk, főzünk, filmezünk, sportolunk együtt, néha egy-egy program is belefér. Láttuk egymást jó és rossz passzban, betegen. Napi kapcsolatban vagyunk.

Próbáljatok többet találkozni, mert így hiába a 8 év, érhetnek meglepetések!

2019. ápr. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

8 éve vagyunk szerelmesek.. Tehat nem hinném h ez egy fellángolás lenne.

Köszönök minden választ.

2019. ápr. 20. 07:47
 19/33 A kérdező kommentje:
17, sokat találkozunk de heti 1x kettesben úgy... A többi találkozás kávé, vagy program gyerekekkel.
2019. ápr. 20. 07:48
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
8 éve szerelmes? Aki szerelmes, az bármit megtenne azért, hogy a szerelmével legyen, nem pedig ócska kifogásokat gyárt és marad benne egy semmit sem érő házasságban.
2019. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!