Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 8 éve vagyunk szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk szeretők, szeretnénk elválni mindketten?!

Figyelt kérdés

8 éve kezdődott a viszonyunk. Havonta 1x találkoztunk kettesben, gyerekek miatt maradtunk a hazassagainkban, újabb sokat beszél arról, hogy már nagyok a gyerekek, bevállalhatnánk a válást,folytassuk együtt. Erre én már 3 éve gondolok, mégis attól félek nem fog valamiért működni együtt vagy épp én beadom a válást, ő meg megtorpan..


Van itt olyan, aki elhagyta a feleségét/ férjét a szeretője miatt?


A gyerekek 9 és 10 évesek.


Én 34 a férfi 42


Ítéletek stb jelenleg hidegen hagynak..


2019. ápr. 19. 22:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég elkellett volna válni,én 3év szeretősdi után elváltam.Két szék közül aztán padló lett.Nem érdemes ezt húzni.De egy kérdésem felmerült...ha évek óta szerelmes vagy a szeretődbe,akkor miért vállaltál be gyereket a férjeddel?
2019. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

A gyerek előbb jött, akkor meg minden rendben volt, most lesz 10eves a viszony alig 8 éve tart. Pontosan Nemtudom.

Ahogy megszuletett a fiam, kezdődtek a gondok.

2019. ápr. 20. 12:14
 23/33 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan tudjátok,hogy ennek így nem lesz jóvége.Egyszer megkell lépni azt,hogy kitálaltok,vagy befejeződik a viszony.Házastársaitok nem vettek még észre semnit?Főleg egy szerelmes nő nem tudja titkolni szerintem,hogy szerelmes másba.Én már ezen túl vagyok,nagyon nehéz volt,de nem lehet hosszú évekig becsapni a házastársat.Vagy rosszul gondolom?Borítsatok,aztán lesz ami lesz,szerintem minimum annyi előnye származik mindenkinek,hogy nem lesz tovább becsaoás és hazudozás.A gyerekek kamaszkorát meg inkább ne várjátok meg.
2019. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
52%

"Egy szerelmes nő nem tudja titkolni, hogy szerelmes másba". Dehogynem!Több mint 4 éve, és a férjem nem vesz észre semmit.

Válaszom: próbáljátok meg. Én tudok olyat, rokonságomon belül akik szeretőből lettek házastársak. Már idősebbek. Több mint 30 éve vannak együtt.

2019. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésedre válaszolva. Nem hagynám el a feleségemet szerető miatt mert nincs és amióta a feleségemmel vagyok nem is volt szeretőm. Ha úgy érezném, hogy nem jó vele akkor elválnék és csak utána kezdenék más kapcsolatot.

Azt fogod elérni, hogy te is be leszel csapva és akkor átérzed milyen fájdalmat okoztál a házastársadnak.

2019. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
Én így jöttem össze a mostani párommal kb 10 éve, de most megint hasonló helyzetben vagyok. 2 éve lett egy barátnőm, most is úgy néz ki, hogy egymásba szerettünk. Nem akartunk elválni, de náluk kiderült, ezért elválnak. Ha én is elválnék, lehetnénk együtt. De bennem van a hiba, ezen kéne segíteni valahogy, különben ez ismétlődik a halálomig.
2019. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti.. Minősíthetetlen a válaszod. Ne essünk már ilyen túlzásokba!!!



Köszönök minden választ.

Megpróbáljuk!

2019. ápr. 20. 22:09
 28/33 anonim ***** válasza:
85%

Miféle túlzás?

Teljesen alap emberség, amit a 25. ír.

Te vagy a deviáns, neked van komoly értékítéleti elmezavarod.

És ezt te is tudod, mert különben nem titkolnád előtte, amit teszel.

2019. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
76%

28#

Hagyd,gondolod hogy a 8 év viszony alatt nincs csípőből mindenre önigazolt válasza?

2019. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%
Kétdező a 26-s teljesen jó választ írt neked. Pár év múlva ha összejöttök rendesen ugyanebbe a cipőbe fogtok belelépni.
2019. ápr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!