Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakinek szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szakítás után szűk egy hónappal már van más, akkor jó eséllyel meg is csalt a kapcsolat alatt ugye?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2019. ápr. 21. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nyilván megmondani senki nem tudja. de tapasztalatokra kíváncsi vagyok.
2019. ápr. 21. 12:46
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Nagyon személyiség függő. Például ha az illető olyan személyiség aki hamar túlteszi magát más dolgokon is, akkor ilyen helyzetben nem meglepő.
2019. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem biztos. Lezárta a kapcsolatot,nem lát esélyt a folytatásra,jött egy szimpatikus vki,és továbblép.
2019. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet szimpatikusak voltak egymasnak mar a kapcsolatotok alatt is, de lehet frissen megismert szemely, es siman csak ilyen hamar tovabb tudott lepni. Az se mindegy, ki szakit, amikor en szakitottam az exeimmel, azonnal tovabb is leptem, nem foglalkoztattak mar, mivel ezeket a kapcsolatokat mar a szakitas elott lezartam magamban. Annak szar, akit hirtelen er a szakitas, es utolag kell tullepnie rajta.
2019. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
engem nem zavar, hogy van neki más.az se, hogy szakítottnuk. viszont ilyeneket mondott: "nem arról van szó, hogy lenne más", "nekem egy kapcsolat most nem megy", "nem akartam felhozni ,mert elveszítelek",stbstb... ha a képembe hazudott ,és a hátam mögött már ment a dolog, na az zavar.
2019. ápr. 21. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is voltam így, egyszerűen nem volt értelme folytatni és pont jött valaki, aki szimpatikus volt, így adtam egy esélyt neki. Persze az ex engem is gyanúsítgatott, hogy biztos már előtte is megvolt az illető, ahelyett, hogy azon gondolkodott volna miért viselkedett velem úgy, ahogy....
2019. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én nem gyanusítgatok, csak magamban vetődött fel ez. nem is beszélek erről senkivel, kultúráltan váltunk el, nem szidom stb.

csak szerintem ilyenkor az ember agyában felvetődik, hogy vajon ment-e a háta mögött is már.

mármint, és most magamból indulok ki, de én nem tudok hip-hop összejönni valakivel 1 hét ismeretség alatt, akkor én esetemben már ment volna a régi párom háta mögött is a dolog. ha más nem flört, beszélgetés formájában..

2019. ápr. 21. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En a leendo ferjemet 4 nappal az elso kapcsolatom veget kovetoen ismertem meg, igy kb. 1 hettel kesobb mar uj kapcsolatban voltam a szakitas utan, de senkit nem csaltam meg. 1 honap alatt boven meg tud ismerni valaki ujat.
2019. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egy sokéves kapcsolat után szinte azonnal ismertem meg a férjem, rögtön össze is jöttünk. Nem volt meg a szakítás előtt. De az előző kapcsolatom nem a szakításkor ért véget, hanem már jóval előtte, csak nehéz volt kimondani.
2019. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7 év után szakítottam, 10 hónap múlva született meg az első gyerekem mástól, SOHA nem csaltam! Amíg nem lett kimondva a szakítás fel sem merült, hogy bárkivel bármit csináljak!
2019. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!