Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakinek szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szakítás után szűk egy hónappal már van más, akkor jó eséllyel meg is csalt a kapcsolat alatt ugye?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2019. ápr. 21. 12:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

jól van, köszi.:) akkor remélem, hogy inkább ez a verzió van.

még két nap, aztán lecseng majd ez nálam..

2019. ápr. 21. 16:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is több éves kapcsolatom után kb 1 hónappal lett új, én nem ismertem akkor a mostani párom. Egyszerűen már nem volt meg a vége felé szerelem a mi kapcsolatunkban, pedig nagyon akartam, és emiatt elég gyorsan sikerült túltennem magam rajta. De ha meg is csalt téged az úgyis a múltban volt, persze gondolom még fáj, azért gondolsz rá sokat, de hidd el nem éri meg ezen agyalni:)
2019. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül,de persze nem kizárt

Elsősorban a nőkre jellemző,hogy egy több èves kapcsolat után szinte azonnal kèpesek összejönni egy új pasival, amíg az exük még a régi kapcsolatot siratja és talán még abban reménykedik,hogy lesz folytatás.

2019. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

itt én vagyok a nő. a kapcsolat nem működött, és ő hozta fel, ő szakított végülis. én meg rám nem jellemző módon nagyon könnyedén kezeltem( ez engem is meglepett..),de az érzéseim már nem voltak a helyén felé. nem voltam szerelmes sem.

meg is jegyezte, hogy mintha meg lennék könnyebbülve.

neki meg könnyes volt a szeme.


lehet, hogy tényleg nem volt megcsalás, nem tudom, de végülis mindegy is már.

2019. ápr. 21. 22:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Ő szakított.


Szerintem ez úgy lehetett hogy a kapcsolatotok már nem volt stabil, csak egyikőtök sem mondta ki, hogy vége.

Aztán lehet hogy közben talált egy olyan lányt, akibe beleszeretett és ezért ő már kimondta, hogy legyen vége.

Mondjuk ez neked is jobb, mert te is boldog lehetsz mással.


Gondolom közösségi ldalra rögtön azért nem tette ki, hogy kapcsolatban van már, mert lehet azt gondolta nehezebben teszed túl magad rajta és kukkolni fogod a profilját, így nem akart ezzel megbántani.

2019. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!