Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Attól még lehetek hűséges, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetek hűséges, ha soha nem csaltam meg senkit, és szerintem nem is tenném, de voltam már "harmadik"?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Munka miatt elég sok embert ismerek, sok dologra rálátok.

Azt látom, hogy akinek nem gond, hogy szerető legyen, azt nem érdekli a hűség. Nem ritka, hogy elválik a pár a harmadik miatt, aztán rövid időn belül pont a harmadik lép félre, a megcsaló meg két szék között a pad alá esik.


Akinek valami értékes, fontos, az nem függ a körülményektől. Nincs olyan, hogy én odacsapok néha a gyerekre, de elítélem a gyerekverést. Vagy hogy én lelkes kutyabarát és állatmentő vagyok, de a saját kutyám kint fekszik a hideg sárban.

Ezek elvek.

Ugyanez él a hűségre is. Olyan nincs, hogy aktívan részt vesz valaki abban, hogy szétver egy házasságot, de egyébként hűséges.

Azt meg szerintem mindenki látta már, hogy mennyire aktív tud lenni egy sértődött szerető.

2019. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Rockarc ***** válasza:
36%

Ez tipikusan a cel szentesiti az eszkozt hozzaallas. Sajat magaddal szemben nincs tartasod. Vajon ha jon a kisertes, akkor majd ellent tudsz allni neki? Ketlem. Annyi a kulonbseg kozted meg azok kozott, akik nem leptek felre, hogy te mar megmeretettel, nekik pedig jar az artatlansag velelme.


De tovabbmegyek, neked ezutan mennyire "szent" a hazassag? Itt nem a vallasi maszlagra gondolok, csak milyen erteket tulajdonitasz neki? Mert egyet mar sikerult porig rombolni es diadalittasan tort ulni rajta.


Igazabol ezzel neked kell tovabbelni. Megprobalhatod, hogy hatha sikerul, de szerintem nem fog menni. Az emberek ritkan valtoznak, es akkor is keveset. Egy durva sokk talan jo iranyba lokne, de arra sincs garancia. Mint az alkohozolista, aki leszokott es szamolgatja a napokat. Megvan a 100. 200. 500. Aztan a 835. napon megint fejest ugrik. Valojaban azt hitte, hogy megvaltozott es szamit neki az elert eredmeny, aztan megse. Neki nem az a normalis, hogy nem iszik, neki az egy kenyszer. Egy nem jol sikerult hazassagot te ugyanigy kenyszerkent fogsz megelni, es hirtelen elojon az igazi ened, annak minden erkolcsi hibajaval, amit addig elnyomtal.


Ha tenyleg komolyan gondolod, keress meg egy szakembert. Nyilvan nem garancia semmire, de lehet tud olyan dolgokat javasolni, hogy mielott tiltott utra lepnel, elotte hol tudsz kiszakadni onnan, amivel megakadalyozod, hogy megse tortenjen meg.


43F

2019. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hmm, ha úgy voltál harmadik, hogy nem tudtál róla, akkor igen. A tudat a lényeg.
2019. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Én a páromról tudok nyilatkozni: ő is szexelt már előttem úgy egy csajjal, hogy annak párja volt, de a csaj kezdeményezett nála. (Azóta már gyerekük is let... tudom, durva. Ezt mind őszintén elmondta nekem akkor.)


Én is kérdeztem az okát, a válasz egyszerű: ő szingli volt, dugni akart, a csaj felajánlkozott és megtörtént. Nem ő tartozott elszámolnivalóval.


Másrészt barátnőmtől is hallottam már ilyen egyszeri megcsalást, aki amúgy egy nagyon tisztességes, és hűséges ember, mégis volt, hogy fiatalon, szingliként olyan pasival kavart, akinek barátnője volt..


Én a valóságban úgy látom, hogy az emberek tökéletesen le tudnak vonatkoztatni egy idegen érzésvilágától, akinek nekik semmi közük. És ez egyébként így is van jól, így is vagyunk megalkotva: empátiát nem minden esetben érzünk vadidegenek iránt, nem is kell, az ismerősök, barátok, családtagok iránt nyilván más tészta. Ott már nagyobb az empátia. Ilyen az ember. - Lehet, hogy itt nem mindenki, de a legtöbbünknél ez van.

(Ráadásul mindenki elsősorban a saját "boldogságát" keresi, és hajlamos az önzőségre is.)


Én nem tartom ettől rossz embernek, maximum csak embernek.

2019. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10es, én pont így jártam.

Pasas rámhajtott, bokolt, dicsért, szerelmet vallott, három napos hosszú hétvégét töltöttünk együtt, elvitt koncertre (úgy, hogy én semmit nem fizettem, s nagy név volt, nem olcsó).

De a magánéletébe nem engedett be (meg pl Facebook szerint egyedülálló, családról, -feleségről semmi infó, kép).

Erre kiderül, hogy házas, én abban voltam, hogy külön élnek (azt tudtam, hogy VOLT feleség a képben, azt nem, hogy nem csak volt...)

2019. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*bókolt
2019. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!