Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha csaltak már meg, te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaltak már meg, te mit éreztél mikor kiderült? Hogyan derült ki? Mennyi idő volt mire feldolgoztad és mik segítettek benne?

Figyelt kérdés
Nekem most derült ki kb egy órája. Eddig kb semmi jele nem volt, semmit se mondott csak kb egész nap nem beszéltünk (nem élünk együtt, nem is találkoztunk ma) és csak úgy leszedte a kapcsolatot meg a képeinket a közösségi oldaláról. Aztán írtam neki és kiderült hogy megcsalt és a másik csajjal szeretne lenni. 3 évet voltunk együtt

2019. máj. 9. 20:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk 11 év és 5 év házasság után jött a sokk. Sejtettem, hogy nem boldog (én sem voltam az, gyerekért harcoltunk, sok minden sz.ron átmentünk, lombik program, műtétek, hormonkezelések), de az, hogy hónapok óta találkozgatott egy másik nővel, akivel részegen jött össze egy buliban, azt nem gondoltam volna. Sokként ért. 10 éven át imádott az ex-férjem, rajongásig, és mindig megnyugtatott, hogy részegen, bedrogozva sem tudna megcsalni engem.

Hát, mint kiderült, van annyi lelki és fizikai sz.rság, ami ennyire kiforgatja magából az embert. Amikor kiderült, a világ dőlt bennem össze. Nem "egy világ", hanem "a világ". Rengeteget sírtam, nagyon durván, nagyon keservesen, úgy éreztem, nem tudnék nélküle élni, annyira összenőttünk 11 év alatt. (19-30 éves korunk között történt mindez). Rettenetes érzés volt, senkinek sem kívánom. Mint mikor kihúzzák a lábad alól a talajt. Félelmetes és üres.

Az azt követő 1-3 hónap arról szólt, hogy hol borzasztó mérges és csalódott voltam, hol rettegtem és depresszióval küzdöttem, hol úgy éreztem, cs.ssze meg akkor, erős vagyok, megállok a lábamon egyedül is. Végül elköltöztem teljesen új városba, új munkahelyet kerestem, a nulláról kezdtem elölről mindent. Iszonyat kemény volt. Az első fél évben sokszor nem sok választott el attól, hogy felvágjam az ereimet.

Egy év elteltével elváltunk. Ma már új párom van, sokkal erősebb vagyok, terápiára sem kell járnom és talpra álltam. De embertelenül nehéz volt. És soha semmi nem fájt annyira, mint mikor megtudtam, hogy el akart dobni valaki más miatt.

32/N

2019. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!