Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érti meg a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a szeretőm, hogy óvatosnak kell lennünk?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Beleszerettem valakibe, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy most lépni tudjak. Komolyan gondolom vele, de mostanában sok feladatunk van a férjemmel, amik a vállalkozásunkhoz kapcsolódnak. Nem tenne jót, ha rögtön beadnám a válást. Szeretném, ha előtte elintéznénk a fontosabb feladatokat, és amikor már egyikünk sem stresszes, akkor lépnék. A szeretőm azt ígérte, hogy ezt elfogadja, mégis sürget, hogy adjam be a válást. Az is megterhelő, hogy bár sokszor elmondtam neki, hogy nem tudok vele mindennap találkozni, nála aludni, vagy kézenfogva sétálni az utcán, mégis mindig rákérdez, hogy nem lehetne-e mégis... Szeretem őt és én is mindig vele akarok lenni, de nem vagyunk már tinik, megérthetné, hogy nem megy ez ilyen egyszerűen.

30N és 28F



2019. máj. 19. 12:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy mersz te elvállni. Láttam én már szerelmes vállalkozó feleséget. Lebukott. Most meg bugyira sem tellik a szerető mellett. Gyáva, tehetetlen más pénzén tartott libák vagytok. Ráadásul, életképtelenek és ezt magatokról sem tudjátok.
2019. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem is fog ez a valami elválni, jól jön neki a férje pénze. Közös vállalkozás...a férjed megteremti a pénzt, te meg elszórod. Közben szeretőd is van. Eléggé felbosszantottál, még véletlen se kerüljetek a szemem elé a balfék szeretöddel!
2019. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
komoly kérdés is lehetne, ha nem ide írnád ki:)
2019. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

"Tisztelem ennyire a férjemet, magamat,"

Vágd magad alatt tovább a fát légy szíves...

2019. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%

Nálam is kiverted a biztosítékot!

Neked valójában nem való az élet!

Megcsalod a férjed miközben ő szétfolgozza magát,hogy a kedvedre tegyen?

Megnyugtatlak,a férjed pontosan tudja,hogy megcsalod és csak lehúzni akarod de hát ha a szar élet mellett döntöttél,hamar meg is fogod kapni,le fogsz csúszni az életben és meg is édemled mert egy ócska,szar ember vagy!

2019. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
A szeretődet nem érdekli a kifogásaid. Ő veled akar lenni szeret téged és fel akar vállalni hogy végre nyílvánosan is kimutassa szeret téged. Eddig türelmes volt bár nem tudom mióta vagytok együtt de kezdi megunni a 2. helyet és talán kezdi azt sejteni hogy te nem fogsz elválni. Sürget mert kezdi elveszteni a bizalmat benned hogy majd el fogsz válni. Komolyan te hinnél neki fordított esetben hogy csak hiteget és várj és várj heteket hónapokat? Sok feladat van a vállalkozásban és szerinted válás után nem lesz? Nem félsz hogy a férjed kisemmiz és elvesz mindent? Vagy ez közös néven fut? Akkor is sok munkátok lesz együtt fogtok gondolom tovább is dolgozni ahoz mit fog szólni a szeretőd?
2019. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy más pénzén tarott nő? Közös vállalkozás, együtt dolgoznak, még az is lehet hogy a kezdő tőkét a nő állta-majd bolond lesz a férjére hagyni mindent és lelépni.

Kérdező, szerintem gerinctelen amit csinálsz, nem kellett volna megcsalni a férjedet akkor sem, ha nem törődik már az érzelmeiddel. Ülj le, beszéljétek meg, keress fel egy ügyvéded és tedd tisztába ezt az egészet. Válj el nyugiban. Ami a szeretőt illeti, biztosan ő kell neked? Nem csak egy szimptóma, ami azt mutatja hogy rossz a házasságotok? Én egyedül akartam lenni egy ideig a válásom után. (Mondjuk én nem is csalnék meg senkit). Szerintem kezdj intézkedni, mert soha nem lesz olyan, hogy "megfelelő időpont".

2019. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus ócska kis szajha vagy, aki jó dolgában mással udvaroltat magának, de van annyira önző, hogy ne dobja el a jólétet. Napi szinten látok magam körül ilyeneket, és komolyan szánom őket.
2019. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Meddig lesz sok dolgotok? Csak mert ha te most beadod az egy másfél esetleg 2 hónap mire az első tárgyalás lesz.
2019. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
"Sok dolguk van" magyarul nemakarja megmondani a férjnek, mert akkor az keresztül szalmát nem tenne a "közös" vállalkozásért, amelyben a férj végez minden érdemi munkát, a nő meg mondjuk titkárnő.
2019. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!