Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%
Rá kellett volna jönnöd, hogy csak kihasznált téged és csak kedvét töltötte veled. Tudtad hogy úgyse választ téged, akkor miért bíztál? Szedd össze magad és ne italozz, mert ez a nő nem érdemli meg hogy a májad károsítsd miatta! Próbáld helyrehozni a saját életed vagy a volt feleségeddel vagy egy másik nővel. Őt meg hagyd békén, mintha nem is létezne.
2019. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nagyon nehéz, de szállj ki ebből a kapcsolatból! Hidd el nekem, előbb utóbb biztos hogy a nő szakítani fog veled, nem téged fog választani.(amikor megunt már téged) Lépj ki te, amíg nem lesz még rosszabb a helyzet. Legyen büszkeséged, tartásod.
2019. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Utolso, hat azt hittem, egyertelmü szamodra, hogy ezek utan mar nem kell kiszallnom ebböl a kapcsolatbol, mivel most ez a szeretömnel úgy jött le, hogy en lebuktattam,hivogattam, tehat soha többet nem allna velem szoba..
2019. jan. 3. 09:11
 4/73 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg az a legjobb, ha békén hagyod őket, és tanulj az esetből.
2019. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Kedves utolso azt irod tanuljak az esetböl.Ez ok, de azert azt el tudod kepzelni, milyen erzes lehetett, amikor minden nap nekem mondta el hogy mennyire szeret, majd kiirta a ferjenek valaszkent hogy "szeretlek"

Nem tudom elhinni, hogy lehet valaki ennyire aljas

2019. jan. 3. 09:18
 6/73 anonim ***** válasza:
88%
Te aláztad meg magad iszonyúan, feldolgozásképpen meg nyalogatod a sebeidet... Nem para, mindenki csinál hülyeséget, csak tanulj belőle és legfőképpen ne másokat hibáztass. A szeretőd meg megérdemelte azt a kis kellemetlenséget, amit csináltál. Kár, h ennyivel megússza, de úgy látszik a férje ugyanolyan barom, mint te, már elnézést.
2019. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Az en hazassagom rament erre a viszonyra, mert a felesegem rajött es elvalt tölem.Ezert ragaszkodtam ennyire ehhez a fereghez.
2019. jan. 3. 09:24
 8/73 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy milyen érzés ha szerelmes vagy és nincs viszonozva, nagyon nehéz túllépni, de férfi vagy, nem egy kis tini lány! Hidd el jön még más szerelem, vagy ha már idősebb korban vagy akkor leld örömed barkácsolásban vagy hasonló tevékenységgel ami lefoglal.
2019. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
89%

Nem is az bánt, hogy a feleségednek mit okoztál, és hogy oda a házasságod?

Pont úgy fájt neki is, csak ő még se érdemelte, ellenben veled.

A feldolgozás kulcsa is ez: megérdemelted. Te kerested saját magadnak.

Azt meg te se hiszed el, hogy gyerekkel együtt kellett volna a nő, te csak szerető akartál lenni, problémák nélkül.

Bocs, de annyira nem tudlak sajnálni...

2019. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Nem.itt alapvetöen nem az a baj hogy szerelmes vagyok.Hanem az,hogy ez a nö eveken at etetett azzal, hogy engem szeret, es annyi tisztelet nem volt benne felem, hogy az interneten ne nyilvanosan hirdesse a ferjenek, hogy szeretlek.Ez egy aljassag volt a reszeröl.
2019. jan. 3. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!