Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki szerint lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szerint lehetséges, hogy egy nő a ciklus 37-ik napján együttlétből teherbe essen?

Figyelt kérdés

Régóta házasok vagyunk, 2 gyerekkel. A gyerekek születése óta az együttlétek szinte eltüntek. Gyanakodom régóta, és most konkrétan 2 hónap kihagyás után voltunk egyszer együtt, mint kiderült a ciklus 37-ik napján. Átlagban 33 naposak a ciklusai feleségemnek. Másnap említette, reméli nem lett terhes. A ne légy barom című film ugrott be...

Valaki hallott már olyanról, vagy elképzelhető, hogy esetleg menstruáció nélkül újra ovulál? Vagy ennyire későn van az ovuláció? Most 45-ik napnál jár, tesztet hétvégén akar csak csinálni. Akkor lesz 13 napja az együttlétünknek. Szóval valaki meg tud esetleg nyugtatni vagy törődjek bele a nyilvánvalóba? Fontos döntés előtt állok, nem akarok hirtelen dönteni.



2019. máj. 28. 14:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát az a baj, hogy már enélkül is felmerült benned a szerető gyanúja. Persze lehet véletlen is meg, hogy tényleg beképzeled. Ezen neked kéne elgondolkozni, hogy mennyire reális. Azt mondod össze vannak nőve a napjaitok. Akkor viszont lehet szeretője? Elképzelhető a mindennapokban, hogy szakít rá időt úgy, hogy nem veszel észre semmit? Mégiscsak meg kell beszélniük, telefonálniuk, írniuk egymásnak, egyeztetni, találkozni, alibit összehozni stb.

Mondjuk az érdekes, hogy amikor rákérdeztél rögtön rávágta, hogy nyugodtan nézd meg kivel írogat. Mintha csak így lehetne egyeztetni. Vagy pont így egyeztet csak odafigyel ne maradjon nyoma, ezert annyira nyugodt, hisz tudja nem találhatsz semmit ott. Mert ugye egyeztetni lehet élőben, munkahelyen, szomszéddal, barátnőn keresztül(ez elég gyakori, hogy barátnők falaznak) stb. ezer féle -képp, miért pont ezt mondta?

Ha annnyira ritkák az együttlétek akkor elgondolkodnék azon is, hogy az a bizonyos utolsó hogyan jött össze. Nem e lettél rávezetve, hogy megtörténjen mert esetleg úgy gondolta biztos ami biztos.

Persze tévedhetsz is, innen nehéz eldönteni. Én mindenesetre jobban odafigyelnék mit csinál, hová megy stb. úgy, hogy ne legyek feltűnő. Mintha nem lenne semmi gond élném az életemet közben pedig odafigyelnék. De ugye ha vaj van a fején akkor ő sem hülye, ő is odafigyel mit csinál.

Vagyis nem könnyű.

2019. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azért én belenéznék a telefonon a menstruációs naptárjába. Nőként inkább arra tippelek, hogy figyeli a peteérést, és mégis szeretne gyereket.
2019. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha 33 napos a ciklusa, akkor olyan 17. Nap körül van peteérése. Lehet hogy szeretne babát :) egyébként nekem úgy jött össze a férjemmel a baba hogy a naptár szerinti peteérés után majdnem egy héttel :D szóval semmi nem garancia hogy ne legyen terhes. A teszt meg kb együttlét után 2 héttel érdemes megcsinálni. De ha gyanakszol vedd rá hogy csinálja meg minnél hamarabb és akkor kiderül
2019. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Egy nagy orgazmus is okozhat spontán peteérést,ezzel magyaràzzàk azt,hogy a háborúból két napra hazatérő férfiak asszonykái nagy arányban lettek terhesek,a ciklusuktól függetlenül.

Szintén ezzel magyarázzák,hogy a szeretőiktől is gyakran esnek teherbe a nők,ha már nagyon várják az együttlétet.Természetesen az is tény,hogy a nők az ovulációjuk idején a legkívánósabbak,a legtöbb félrelépés is ekkor történik.

2019. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Bezzeg amikor egy nő kételkedik a pasijában, hogy félrelép, egyből jöttök azzal hogy féltékeny hárpia, meg hagyd el azt a sárkányt.

Hímsoviniszta undormányok vagytok, ahogy ez az egész elcseszett ország.


Töröltessétek nyugodtan, attól még igaz marad.


Kérdező, neked meg rohadtul sajnálom a feleséged.

2019. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát ha még a gyerekeket írtad volna, hogy sajnálod akkor egyetértenék.

Egyébként tudom, mindehhez két ember kellett, bármi is a helyzet most. Én csak megoldást keresek, megnyugvást, mert a kétség csak ront a helyzeten. És én legalább keresem.

2019. máj. 29. 15:44
 17/24 A kérdező kommentje:
A 10-es válaszolónak köszönöm, ezt eddig nem így tudtam
2019. máj. 29. 15:45
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Lehetséges simán. Mondjuk ilyen férjnek nem csodálom, hogy nem akar újabb gyereket szülni.

Egyébként:

- a ciklus túl hosszú

- ciklus alatt bármikor lehet peteérés

- ovulációs teszt nélkül nehéz megállapítani mikor volt/van pontosan

- ha a kontroll csík rajta volt a teszten, akkor nem csalt.

2019. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

ha lenne gyerek, akkor csináltathatsz dns tesztet, és legkésőbb akkor megtudod.

de nekem elég undi, ahogy a feleségedet gyanúsítgatod. Szerintem veled nincs valami rendben.

2019. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért írd majd meg, hogy terhes lett-e, mert most már kíváncsi vagyok. :)
2019. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!