Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki szerint lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szerint lehetséges, hogy egy nő a ciklus 37-ik napján együttlétből teherbe essen?

Figyelt kérdés

Régóta házasok vagyunk, 2 gyerekkel. A gyerekek születése óta az együttlétek szinte eltüntek. Gyanakodom régóta, és most konkrétan 2 hónap kihagyás után voltunk egyszer együtt, mint kiderült a ciklus 37-ik napján. Átlagban 33 naposak a ciklusai feleségemnek. Másnap említette, reméli nem lett terhes. A ne légy barom című film ugrott be...

Valaki hallott már olyanról, vagy elképzelhető, hogy esetleg menstruáció nélkül újra ovulál? Vagy ennyire későn van az ovuláció? Most 45-ik napnál jár, tesztet hétvégén akar csak csinálni. Akkor lesz 13 napja az együttlétünknek. Szóval valaki meg tud esetleg nyugtatni vagy törődjek bele a nyilvánvalóba? Fontos döntés előtt állok, nem akarok hirtelen dönteni.



2019. máj. 28. 14:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem becsúszott. Lehet feleslegesen aggódsz a szerető miatt
2019. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ma reggel megcsináltattam vele előttem. Pozitív lett, összekaptunk. Kiderült elhanyagoltam, munkatársa meg megértette a problémáit. Mondtam költözök, megse próbált visszatartani. Már eljöttem. 12 év házasság, 2 gyerek után.

Mindenkinek köszönöm a kommenteket, bármit is írt. Többet nemhiszem, hogy ránézek itt a válaszokra, ami kérdés volt bennem már megválaszolódott

2019. máj. 30. 09:33
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát én azért sajnálom....
2019. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy beigazolódott. Én is megéltem 10 év és 1 gyerek után vagyis tudom min mész keresztül.


A sok okosmajom meg aki a férjet támadta láthatja mennyire balfsz. Amikor egy amúgy normális kapcsolatban az egyik félnek (mindegy férfi vagy nő)valami kezd nem kereknek tűnni annak sajnos legtöbbször alapja van és nem hímsovinizmusból gondolja úgy. Ez a tapasztalat. Aki meg naivan nem így látja az megérdemli, hogy boldog tudatlanságban élje le az életét akár a párja által csalva. Így járt.

Mi többiek meg használjuk a fejünket.


Kérdező sok erőt a továbbiakhoz.

2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!