Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megcsal a férjem, ezt onnan tudom, hogy belenéztem a telefonjába és találtam dolgokat. Első gyermekünket várjuk.2 és fél éve vagyunk házasok.7 éve ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Lebuktatni nem buktathatom le, hiszen akkor magamat is lebuktatom, hogy kutattam a személyes dolgai között.

2018. márc. 20. 14:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Én elé állnék, és megkérdezném hogy mi a túró ez.

Nevetséges lenne, ha ő vetné a szemedre hogy kutattál, hiszen láthatólag okkal tetted.

Beszéld meg vele, hogyan tovább. Titkolni úgysem lehet.

2018. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is vond kérdőre. Nehogy még neki álljon feljebb, hogy belenéztél a telefonjába.

Megkérdezhetem, hogy mik voltak az erre utaló jelek?

2018. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
E-mailek
2018. márc. 20. 14:34
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Eléállsz, megmutatod neki, és kész
2018. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt már mindegy a kutakodás, a párod undorítóbb dolgot tett, szembesítsd vele.
2018. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Azért fontos lenne, hogy milyen dolgokat találtál. Lehet csak cseveg valakivel de az is lehet, hogy többre vágyik.
2018. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Találkoztak is.
2018. márc. 20. 14:43
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

>hiszen akkor magamat is lebuktatom, hogy kutattam a személyes dolgai között.


Igen, ez is a probléma része, ezt is kezelni kell valahogy. Mindenképp meg kell beszélnetek, szerintem sem lebuktatni kell, hanem leülni, elmondani, hogy mi történt, pontosan, egyszerűen, egyenesen. Derüljön ki, aminek ki kell derülnie, értsétek meg az okokat, és találjátok ki, mi a megoldás.

2018. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Terhességed alatt találkoztak ? Mert ha igen,az elég undorító.
2018. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőle. Ha megcsalt hagyd el. Te megszülöd a gyereket, ő meg boldog lesz az új párjával és minden megy tovább.
2018. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!