Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a barátom telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom telefonjába, és megtudtam, hogy megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma belenéztem az üzenetei közé, és láttam, hogy több csajt is megpróbált felszedni mióta velem van (másfél éve). Nem tudom, volt-e bármelyikükkel vmi, de egyértelműek voltak a szándékai.

Én is hibáztam, mert nem kellett volna, de ezek után, hogy legyek vele? Hogy hozzam fel neki? Mit csináljak?



2019. jún. 2. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerüen összecuccolnék és lelépnék. Indok nélkül mégaztsem érdemli meg hogy elmond neki. Nem hülyeő tudni fogja hogy miért léptél le.
2019. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy még te érezd magad rosszul, hogy beigazolódott a gyanúd... meg lehet neki mondani, hogy mi történt, aztán lelépni.


30n

2019. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó hogy belenéztél!Lehettél volna még idióta egy pár évig.Én is alázósan dobnám ki!
2020. ápr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?
2020. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!