Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha kiszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kiszerettem a szeretőmből, de ő folytatni akarja?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok. A házasságom megromlott és beleszerettem valaki másba. Szerelmes lettem, de aztán elkezdtem kiábrándulni, mert rájöttem, hogy milyen ember valójában a szeretőm. A férjem mindenről tud, nagyon fájt neki, de azt mondta nem tud hibáztatni, mert rosszul állt ő is és én is a házasságunkhoz. Most újra azt a férfit látom benne, akibe beleszerettem. Kezdünk újra egymásra találni és ez mindkettőnknek jó. A szeretőmmel szakítottam, de nem akarja elfogadni. Zaklat emailen és telefonon is, egyszer idejött a lakásunkhoz is(szerencsére a férjem akkor nem volt itthon). Mit tegyek?


32N


2019. jún. 5. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk edd meg amit főztél.
2019. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Dicséretes hogy próbáljátok megoldani a házasságotokban lévő káoszt. Ezért piros pont.

De ugyanakkor teljesen világos és érthető az is hogy zaklat. Hisz te is szeretted őt. Ezért a fekete pont.

Szóval becsaptad pont úgy ahogy ő téged. Tiltsd le mindenhonnan, és tenyleg az a legjobb ha elmész mellette, veszekszel vele.

Azt hiszem karmának nevezik eztet. :)

2019. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Karma!
2019. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Viseld a tetted következményeit.
2019. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmire vele kapcsolatban, ha eldurvult, fenyegesd, hogy feljelented zaklatásért. És ha új alapokon vagytok férjnél, mond el neki!
2019. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nahat a ferfi szeretok is tudnak zaklatni??

Azt gondoltam,csak a nok ilyenek.

Szegeny ferjed.Sajnalom.Mert majd ot is fogja zaklatni miattad,es o is megszivja ,pedig te vagy a ludas.


Nalunk forditva volt,a ferjem ex nője zaklatott ,foleg engem,hogy szetugrasdzon minket,miutan a ferjem engem valasztott,nem ot,es szakitott vele....

2019. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Küld a francba. Olyan nincs, hogy "ő folytatni akarja, mit tegyek?"

A szakítás nem feltétlenül két ember megegyezésén múlik. Ha Te szakítani akarsz akkor szakítasz. Neki nem muszáj, hogy ez jól essen vagy tetszen de ez van. Senki nem kényszeríthet olyan kaocsolatban maradni amiben nem akarsz.

Ha nem fogadja el ignoráld őt. Ha pedig zaklat akkor vagy a férjed magyarázza meg neki vagy a rendőrség.

2019. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!