Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szakítottatok a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés

Hosszas vívódás után úgy döntöttem, hogy véget vetek a viszonyomnak. A párommal átbeszéltük a kapcsolatunkat és a problémáinkat. Elmondtam neki, hogy viszonyom van, de véget vetek neki. Ő ezt elfogadta, szeretnénk teljesen rendbe hozni a kapcsolatunkat. A szeretőm iránt még vannak érzéseim, de nem tudnám őt a páromként elképzelni. Szakítottam vele, de így is keres. Nem zaklat, én pedig alig válaszolok, de nagyon sajnálom, hogy neki is fájdalmat okoztam. Hogy tudnám teljesen elengedni? Megmondtam neki többször is, hogy nem szeretnék vele többet beszélni. Letiltani nem akarom, mert nem ártott nekem semmit.

26N


2019. jún. 9. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Hasonló cipőben vagyok...:(

Iszonyatosan nehéz...

Én még nem szántam el magam a döntésre...egyszerűen képtelen vagyok dűlőre jutni! :(

Félek, hogy ha a párommal maradok, akkor örökké bánnám a dolgot, hogy elszalasztottam a szerelem lehetőségét, ugyanakkor félek feláldozni mindent a bizonytalanságért. Folyamatosan tipródom...

Nekünk 1,5 éve tart a viszonyunk, ezalatt 3-szor táncoltam vissza a páromhoz...:( a leghosszabb idő, amit a szeretőmmel külön töltöttem, az 3 hónap volt. De ez idő alatt sem tudtam tőle teljesen elszakadni, rengeteget beszéltünk, habár nem történt más...

Mi lelkileg is iszonyatosan közel állunk egymáshoz, barátságból alakult ki a viszony...duplán lenne fájdalmas elveszíteni őt...és még mindig az a kérdés, hogy megéri -e? Az a jó, ha őt zárom ki az életemből? Mi van, ha pont fordítva kellene történnie? Mi, a párommal 3-szor próbáltuk meg helyrehozni a dolgokat, látszólag minden oké, csak az én lelkemben dúl a vihar...

És itt is az újabb kérdés, hogy mi lenne, ha tényleg megszűntetnék minden kommunikációt a szeretőmmel...akkor lehet idővel normalizálódna a párom és köztem minden? De mi van ha nem? :(


Próbálj meg nem beszélni vele...mondd el neki, hogy fontosnak tartod, hogy a pároddal megpróbálod helyrehozni a dolgokat. Tartozol neki ennyivel. Kérj a szeretődtől időt! Mondd el neki, hogy te majd keresni fogod, és elmondod mire jutottál, de adja meg neked ezt az időt, mert szükséged van arra, hogy rendbe tedd a dolgaidat.


Sok szerencsét!

2019. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
1- es,ha ennyire lelkileg is kötődsz a szeretődhöz, nem gondolod, h esélyt kéne adni neki pàrként, a jelenlegi " pàrodat" pedig szépen elengedni, h ő is megtalàlhassa azt, akinek csak ő kell?
2019. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

De, hogyne gondoltam volna erre! Leginkább a párom az, aki egyszerűen nem akarja elengedni a dolgot. Olyan, mint egy szikla, ami kibír bármilyen árvizet, ő akkor is ott áll, és vár. Egész életemben arra vágytam, hogy valakinek egyszer én legyek a nagy ő, hogy valaki úgy szeressen, ahogy egy nőt csak lehet. Megkaptam, és tessék...már nem tudom értékelni, nem tudom ezt az erős szerelmet viszonozni...:(

Elmondani nem tudom mennyire rossz érzés ez az egész helyzet...

Szeretem a páromat, az egész jövőnket együtt terveztük/tervezzük, igazán boldogok voltunk évekig...aztán jöttek a gondok, ő strucc politikát folytatott, én meg a “jóbarátomnak” öntöttem ki a lelkem, és pár hónap leforgása alatt már megtörtént a baj...:(

A párom észbe kapott, rengeteg mindenben megváltozott, én viszont már nem voltam ugyanaz...hiába változott meg, én már nem tudtam úgy értékelni, mintha korábban megtörtént volna...

De valami mégis a párom felé húz...az együtt töltött évek, a korábbi szerelmünk, az ő mostani erős érzelmei...

2019. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha te utálod és elítéled az olyan embereket, mint amilyen én vagyok, akkor mi a fenének olvasod pont ezt a kérdést? Vasárnap du-n nincs jobb témád, ahol fröcsöghetsz? Fogadok, hogy ahogy megláttad a kérdésben a “szerető” szót, elhatároztad, hogy jössz és szétoltassz mindenkit a pics@ba? Ez volt a terv? :)
2019. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

demokrácia van, és akárki hozzászólhat egy topichoz.


ha kiírsz egy kérdést, azzal vállalod, hogy polarizált kommenteket kapsz.

2019. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
6: a te polarizált válaszod ténylegesen trágárság, gyűlölettel vegyítve, ami rólad szól, nem a kérdésről.
2019. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el, hogy a szakítással fájdalmat okozol másnak. Ne beszélj vele többet, legalábbis jó ideig, míg ki nem ábrándul belőled.
2019. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve "vagytok együtt", de ezalatt sem voltál képes mellette dönteni. Ha olyan nagy lenne a love, akkor már döntöttél volna. Ez neked így kényelmes és közben csak az idejüket vesztegeted.
2019. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarod letiltani? Ember, nálam és másoknál is az lenne az alap, hogy a szeretőt végleg kizárom az életemből. Életed végéig magad mellett akarod tartani, hogy téged és a párodat folyton a hibádra emlékeztessen? Ha másnak letolni a bugyit olyan könnyű volt, akkor ez sem lesz olyan nehéz.
2019. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Még ilyenkor is a szeretőd érdekeit nézed.

Előbb beszélni kellett volna, aztán cselekedni, nem pedig fordítva. De nyugodj meg, a következő problémánál majd megint pucsíthatsz a szeretődnek könnyes szemekkel, hogy milyen szemét a párod.

2019. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!